SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
ja mam ari niby apteka UK dziala napewno , na masie dalbym letro a ari bym nie dawal bo zbija tez igf1 o iles tam %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja teraz tez wlasnie letro daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
shitman_xD
z jakich firm macie?


chaparral, kupilem zapas jak mialo schodzic z rynku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Siema robię redu od okolo 9 tyg 18 dni temu ostatni strzal mixa poszło juz hcg wchodzę z clomem I zostaje juz off for life... Tutaj pytanie wchodzic juz teraz na bilans zerowy zeby chwilowy brak anabolizmu nie spowodowal mega spadkow czy jesszcze w trakcie cloma moge byc na minusie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
zeby wystapil dbol bridge w jakich porach trzeba brac metke? wiadomo ze z rana ale chodzi mi o to czy po przebudzeniu czy moze ten czas reguluje zegar biologiczny i np najlepiej brac tak o 7 rano czy bez znaczenia o ktorej z rana, pytam bo dzis wzialem godzine pozniej niz zwykle i juz bylem 4h na nogach no i trening slabszy mniej sily itp i nie wiem czy to gorszy dzien czy ma to jakis wplyw o ktorej sie wezmie te 10mg mety

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ban4life
Siema robię redu od okolo 9 tyg 18 dni temu ostatni strzal mixa poszło juz hcg wchodzę z clomem I zostaje juz off for life... Tutaj pytanie wchodzic juz teraz na bilans zerowy zeby chwilowy brak anabolizmu nie spowodowal mega spadkow czy jesszcze w trakcie cloma moge byc na minusie?


nie wierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
Czy armidex zbije mi prolaktynę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie. Cabaser/Bromergon/Dostinex zbije.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
oki,dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Ile na masie dajecie mniej więcej serii na najszerszy grzbietu ? ( Pomijając MC )

Myślicie, że :

MC 6-7s
Drążek 5s
Wiosło 5s
Ściąganie drążka dolnego do brzucha 5s


Wystarczy aby dobrze zaatakować najszerszy, czy coś dodać ?


Zmieniony przez - PureGame w dniu 2014-02-25 13:58:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium