SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
<1 kcal.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
https://www.sfd.pl/Polscy_kulturysci_laczcie_sie!-t965623.html#post1 zapraszam do rozmowy kulturystow ktorzy brali lub biora udzial w zawodach

Chcesz pomoc? Dowiedziec sie czegos? A moze wymienic doswiadczenia?

Jezeli zadne z powyzszych to nie marnuj ani mojego ani swojego czasu na odpowiedz panie "znawco"

Pozdrawiam Hejterów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
twój temat jest zamknięty o takie rzeczy masz pytac tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Panowie w biedrze jest szynka mielona 99% podają ze jest szynki.
Mimo 99% odbiega to pewnie od normy czy ta jest akurat dobra?
Mowa o tym
http://www.google.pl/#bav=on.2,or.r_qf.&fp=42048eecce8e212a&q=biedronka szynka mielona 

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2013-08-19 02:51:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
ostatnio w ostatneij fazie redu pozwolilem sobie na to mielone prawie go nie przyprawiałem a mielone wyszly słone w p***u także juz wiadomo co jest w srodku stare meicho przehebane duza iloscia soli ogolnei w smaku było ok ale sylwetke mi podlalo fest i jednak jakis delikatny dyskomfort na bebechach był jelsi amsujesz to jeszcze moze ujdzie ale generalnei lepiej kupic w meisnym kawal meisa i kazac sobie zmielic i wtedy wiesz co masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
wszystkie mielone to g****
jak sobie sam nie przemielisz to nigdy nie bedziesz pewny co jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Dzis kazałem mielić 2kg i jeszcze dodatkowo umyć przed, Wku,rwiona była ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
dziwna decyzja admina. no ale coz jego sprawa w takim razie napisze tutaj dokladnie to co tam:

Jak wyzej czekam na posty od zawodnikow kulturystyki (nie naturalnej). Tworze post w celu wymiany doswiadczen na temat przygotowania do zawodow. Mam na mysli nie tylko doping, ale rowniez ciekawostki na temat treningu, zywienia i sztuczek mogace miec znaczenie.

Mieszkam na stale w UK i bralem juz udzial w jednych zawodach przygotowuje sie do kolejnych. Juz wiem mniej wiecej jak to wyglada od wewnatrz. Teraz chcialbym rozwijac swoja wiedze na ten temat.

Bardzo interesuje mnie temat tzw ladowania przed zawodami. Spalaczy i nowinek w diecie na redukcji. Dodatkowo jakiej opalenizny uzywacie? Czym sie golicie? (wiem, wiem smiesznie brzmi ale ma to znaczenie w kulturystyce rowniez) z czase bede pytac dalej.


POLSCY KULTURYSCI laczcie sie.

pozdro SILA

Chcesz pomoc? Dowiedziec sie czegos? A moze wymienic doswiadczenia?

Jezeli zadne z powyzszych to nie marnuj ani mojego ani swojego czasu na odpowiedz panie "znawco"

Pozdrawiam Hejterów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
koledzy poradźcie - jestem po piątym szocie trenu ace (po 100mg e2d) i jakoś go nie czuję - ani sajdów, ani pozytywów szczególnie ... powinienem jeszcze cierpliwie czekać, czy już powoli zakładać, że to wyyyyebka?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jaka firma? Wez to sobie na spokojnie, nic nie dziala odrazu, uwierz mi.. daj czas, powinno sie rozkrecic, czuc a widziec roznice w plastyce miesni to dwie inne rzeczy, ja zazwyczaj dopiero 3-4 tydzien widze ze biore Tren Ace, zmiana widoczna bardzo mocno, wbij do konca flakonu i zobaczysz co jest grane.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium