SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
no to daj vlcd ciekawe co wtedy


Co do tego odbloku to bym pod koniec cyklu dał z 10000 ju. bite po 1000ju e2d. a potem wejscie na clom

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
PureGame
listek20
ja yebie jak można żyć na tym vlcd ?? 1 dzień a własnie musiałem bułe wszamać bo tym samym białkie najeść sie nie da... Dobrze że ta cola zero troche życie ratuje


Nie wiem. Ja przy 2500kcal i 4 posiłkach i 200g węgli jestem głodny cały dzień


Pisalem 100 razy, ale napisze jeszcze raz
Jestes glodny bo masz 200g wegla, zejdziesz na 0 wegla to zejdzie tez glod.

Listek po jednym dniu wstrzymaj sie z opiniami, wejdziesz w ketoze to bedzie inna bajka.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
j/w Ja w pierwszych dniach po obcince węgli to spać z głodu nie mogłem, pisałem o tym ale potem nie było już tego problemu. Energia na treningu też była spora i mogłem zasuwać na wysokich obrotach.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24419 Napisanych postów 68106 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537864
J.w.
3-4 dni nerwica, potem byli elegancko.
Polecam długo spac. Krótszy dzień i co chwile jedzenie. 5 posiłków daje rade.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Nie no pewnie tak jak mówicie, jakoś sie wytrzyma.
Zrobiłem sobie też na dzisiaj gotowaną pierś, mimo wywaru, przypraw itp mam wrażenie że nic tym nie przeszła i taki syf to był że wracam do smażenia na pamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
listek, jak będziesz tak buły wpyerdalał to nie będzie z tego nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
listek20
Nie no pewnie tak jak mówicie, jakoś sie wytrzyma.
Zrobiłem sobie też na dzisiaj gotowaną pierś, mimo wywaru, przypraw itp mam wrażenie że nic tym nie przeszła i taki syf to był że wracam do smażenia na pamie



Obżerasz się g**nem to i dobre jedzonko już nie smakuje Polecam przytrzymać dłuższą chwilę jakąkolwiek czystą dietę, a radość z szamy wchodzi w inny wymiar i tak jak teraz cieszy co niektórych wizyta w macu tak Ciebie cieszyć będzie owies z połówką mandarynki na śniadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wyjasni mi ktos czemu na VLCD waga stoi kilka/kilkanascie dni po czym ladowanie 6-8g ww i przez pare dni zaczyna spadac w dol(ponizej tej przed ladowaniem) a pozniej znow staje na troche nizszym poziomie?
czyzby metabolizm zwalnial? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tak. Organizm się w ten sposób broni spowalniając maksymalnie metabolizm. Ładowanie ponownie go rozpędza na chwilę i stąd spadek wagi.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to z tego wynika ze vlcd jednak bez sensu skoro efekty podobne jak na ckd/ud2 a mozna wiecej sobie zjesc%)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium