SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 214739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Na trenie i propie udało mi się swojego czasu sporo dołożyć. Środki dobrane pod coś w rodzaju rekompozycji, ale że był to czas, w którym nie wydawało mi się że jestem na diecie, jak to bywało przy wcześniejszych cyklach, a rzeczywiście na niej byłem, to kilogramy szybko zaczęły wpadać. A ja zafascynowany oczywiście jeszcze dowalałem kalorii do pieca ile tylko się dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
SpAiro_
-blinG-

to sie ladnie zapusciles %)
daj samego testa (400 mg e4d) i t3 50-75 mcg, dopnij miche, krec aero i w zupelnosci styka



Nie no może nie 30% 110 na wadze, ~100cm w pasie, 45 na łapie - to ile to może być ?

Sam test, aero, dieta - tak to brzmi bardzo racjonalnie, ale jakby do tego jeszcze była motywacja w strzałach

Muszą lecieć cięższe środki aby była chęć do ostrego zapie*dalania, wiesz jak jest ;)


nawet na 20% bfie tren mozna sobie w dupie wlozyc, o masterze nie wspominam
na motywacje masz efe i obierz sobie jakis cel
serio bezsens jest sie lapac tych srodkow bedac tak zatluszczonym
dodaj sobie w pozniejszej fazie clen i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ja teraz na ACE i Propie mase robilem (chcialem zobaczyc jak to jest z trenem, pierwszy kontakt), jem teraz najwiecej w zyciu (4400kcal) mimo tego, ze jestem endo, zrobilem jakies 3-3,5kg przez caly ten okres. Natomiast na enanie/cypio z dd przy 3800kcal~4000kcal robilem duuuuuzo wiecej WAGI, ale zalany jak swinia i morda jak arbuz, a teraz jestem bardzo zadowolony, poszlo niecale 4 butle ace.
Tak samo jak HUBERT, teraz juz pod koniec mam dosyc jedzenia i ciezko to upchac, ale juz tylko prop i winko idzie takze niedlugo. Pozdr.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-01-03 22:20:47

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-01-03 22:21:58

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Przy 30% to nawet nie redukcja a co dopiero rekomp
Zacznij się odchudzać z Chodakowską.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Nie każdy dąży do bycia FIT, są tacy którym siła i masa jest priorytetem, mniej niż 15% BF nie byłoby dla mnie satysfakcynujące

I ciekawi mnie co rozumiesz przez słowo 'recomp' U mnie jest to recompozycja ciała w moim przypadku zmniejszenie BF przy minimalnej utracie masy mięśniowej, czy jeśli miałbym 50% BF nie dałbym rady sprostać pojęciu 'RECOMP' ? ;)

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
A tak przy okazji to jaka mniej więcej liczba BF pasowałaby do mojej foty profilowej ? Bo ja jakoś tej miary w oczach nie mam.

Sorry za dubel.

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2014-01-04 10:08:50

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
SpAiro_
A tak przy okazji to jaka mniej więcej liczba BF pasowałaby do mojej foty profilowej ? Bo ja jakoś tej miary w oczach nie mam.

Sorry za dubel.

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2014-01-04 10:08:50


Mysle, ze nie ma 30%, gorzej jakby bylo jak u mnie w focie profilowej, haha

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
(Nie każdy dąży do bycia FIT, są tacy którym siła i masa jest priorytetem, mniej niż 15% BF nie byłoby dla mnie satysfakcynujące)

Tak sie tlumaczy 95% zalanych swinek na silowni. Znaleźć Gościa na konkretnej zyle, z niskim Bf to rzadkość,bo trzeba doskonale znać się na odżywianiu i mieć silna psychę, a nie wp*****lać na pałe lub ptasie mleczko mieczy posilkami, tak to kazdy potrafi.
Zdjecie z wciągniętym brzuchem mało mówi.

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-01-04 11:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9072 Napisanych postów 82770 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700027
małe te zdjęcie i mało widać ale 30% to napewno nie ma

ostatnio byłem na nowej siłowni i był taki skoksowany grubasek - robił ramiona z półtorej godziny
jako że trenował w bezrękawniku to całkiem fajnie łapka wyglądała ,ale w szatni jak się rozebrał to czar prysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Nie no tam to byłem po redukcji

Czytam sobie od rana forum animala, masakra jak te poglądy się zmieniają

Przykładowy cykl:
Test Cypio (150-200mg ew) + Tren E (400mg z widokiem na 600mg ew) + NPP na zmianę z metą + T3, bromergon

I inne typu 200mg testa ew i 800-1000mg deci...

Jakby nawet te 2 lata wstecz ktoś coś takiego wkleił..

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

forma lato