SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 214682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
wielki_inkwizytor
Czy przy małych dawkach rzędu test. enan 200mg e4d koniecznością jest przybicie hcg w trakcie cyklu? Powiedzmy, że w połowie cyklu czyli w 6 tyg. jajka są dobrej wielkości, samopoczucie i libido świetne


Oczywiście. Nawet taka dawka powoduje wzrost stężenia testa we krwi kilkakrotnie ponad normę (o ile test dobry) a to powoduje blok, który prowadzi do atrofii.
Atrofia to nie tylko zmniejszenie jąder ale również takie zmiany, których nie jesteś w stanie wychwycić.
Świetne libido jest wynikiem podwyższonego testa i nie jest to wyznacznik tego czy trzeba przybić HCG czy nie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Wody staram sie pic jak najwiecej, ale tez rzygam juz. Nie wiem, ogolnie mialem zamiar bic go do 20 stycznia i nie wiem co robic? Badania na bank pokaza, ze nerki obciazone zdrowo, wiec pytam elite co robic.\

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
No to może zrób badania najpierw bo się mogę założyć, że będą w normie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
neevsky
No to może zrób badania najpierw bo się mogę założyć, że będą w normie.


Tak myslisz? po 2 tygodniach bica trena robilem i kreatynina byla podwyzszona, wiec analogicznie myslalem, ze teraz raczej tez tak bedzie, ale nie wiem, nie znam sie.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9068 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699995
kreatyninę to będziesz miał podwyższoną po zwykłym treningu siłowym ,wszystko zależy ile podwyższona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
jak szybko zaczyna działać bromo ? dawkuje 1,25 na noc ,samopoczucie i libido powinno sie w miare szybko poprawić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9068 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699995
w moim wypadku samopoczucie na bromo jest kiepskie i to od pierwszego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
kurde jakie to jest zakręcone wszystko ,nie wiem teraz co myśleć o tym,w sumie to zaczełem brać profilkatycznie bromo przy npp ale nie wiem czy jest sens od prawie samego początku bo minął mi dopero tydzien od kiedy zaczełem je bic ,nie brac narazie tego jezeli nie mam zadnych objawów zwiekszonej prlkt ?



Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-12-24 16:53:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9068 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699995
daruj sobie
w razie kiepskiego samopoczucie robisz badania i wtedy podejmujesz decyzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
ok dzięki ,pewnie nie bedzie tak zle bo npp nie kumuluje sie tak jak deka ,npp bije 100mg e2d a test mix 250mg e2d wic proporcje też są dobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

forma lato