SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
KoliF
Lece prop solo, kończy mi się profilaktyka biorę obecnie:
-orange triad 6tab ed
-Cynk olimp 60mg ed
-Wit C z treca 2g ed
-Czosnek olimp 3 tab ed
-Magnez chela olimp 500mg ed

Z czegoś zrezygnować ? głównie się zastanawiam czy te witaminki jest sens łykać, nie lepiej coś tańszego ?


tylko magnez bym zostawil bo bez magnezu czesto mam skurcze, reszta placebo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
J/w czasem się zastanawiam, po co te ilości profilaktyki. Rozumiem to oczywiście, bo sam tak kiedyś robiłem, ale teraz z każdym razem ograniczam praktycznie do witamin dla sportowców. Szczerze, być może zostanę za to zlinczowany, nawet do orali (jem małe dawki rzędu 30-40 mg ed) nie używam osłonek i pomimo tego nawet badania w trakcie i po wychodzą ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
skint73
Dobrze wygląda, możesz śmiało tak robić. Ja do mojego dodaję w sobotę czasem bic i tric w superseriach.


Ale generalnie weekend masz wolny rozumiem?

Mi trochę dużo w takim razie tego wyjdzie chyba : - )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Generalnie mam weekend wolny, pomijając w niedzielę mma, a i ta sobota praktycznie "wpada" teraz co tydzień

Jak jesteś na bombie to myślę, że nie przetrenujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Profilaktyka u mnie ed: lecytyna 20g, tran 2 łyżki stołowe, lniany 60ml, acard i pantoprazol. Wsio.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Lece prop solo, kończy mi się profilaktyka biorę obecnie:
-orange triad 6tab ed
-Cynk olimp 60mg ed
-Wit C z treca 2g ed
-Czosnek olimp 3 tab ed
-Magnez chela olimp 500mg ed

Z czegoś zrezygnować ? głównie się zastanawiam czy te witaminki jest sens łykać, nie lepiej coś tańszego ?


tylko magnez bym zostawil bo bez magnezu czesto mam skurcze, reszta placebo


A wit C??
Wole kupić więcej towaru :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przeczytalem Twoj post dokladnie i nie zmieniam zdania

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
dla mnie wit.c bezdyskusyjnie zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Witaminy, omega3 niet?
Ja o3, magnez, witaminy, ale jak nie trzeba to nie bede
Skint- zastanawialem sie wlasnie nad glutaminianem dzisiaj, myslalem, ze beda pisac, ze nie bo to zlo itd.
Znam ogolna opinie na ten temat, ale wlasnie myslalem, ze znajdzie sie jakis hipokryta.
A tak powaznie, czy to moze jakos negatywnie na redukcje wplywac?
W totka puscilem na 18 baniek kupon, odezwe sie z tym milionem do ciebie

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
po jakim czasie mniej wiecej organizm wchodzi w ketoze? bede zaczynal drugi tydzien prawie bez wegli i poki co w ketozie raczej napewno nie jestem jedyne co widze to ze glikogen i woda schodza ze mnie spodnie ktore mialem obcisle na udach po tygodniu sa luze, w diecie chyba wszystko ok? do tego jem jeszcze warzywa ale nie duzo z 300g





Hardstyle Is My Style...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium