SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pewnie szybciej trafi do krwiobiegu jak walniesz po kablu. Neevsky wie takie rzeczy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
heh w kabel nie ma bata ze zrobie strzała.. kiedys gadalem z polskim bb panem piotrem G. i mowil mi ze najpelszy efekt to zrobic strzala zaraz po treningu.On tak lecial i chwalil sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Co sądzicie o dawaniu mety na odbloku, antykatabolicznie w dawce 5mg-10mg? Po sniadaniu. Meta mocno nie blokuje ale czy jest sens? Sa zwolennicy i przeciwnicy. Jak jest waszym zdaniem?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Brałem kiedyś do odbloku metę, w dawce 5-10 mg. Właściwie to pomogło trochę w powrocie do normy (być może tylko psychicznie). Możesz dać wg mnie. A najlepiej to mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
lecisz jako mostek 200mg ew przez 6-8tyg enanem i cisniesz dalej

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2013-11-05 18:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Panowie, szybkie pytanie. Godzine temu przy wyciskaniu na plaskiej mocno zaklulo przy zewnetrznej strony klaty. Teraz przy rozciagniu nie boli, tylko przy napinaniu czuc to miejsce dosc wyraznie :/ Co polecacue, smarowac czyms od razu? Czy jakies apo-napro lyknac profilaktycznie? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Przeswietlenia u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
USG, rtg nic nie da.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Panowie co myślicie o gh w czasie przerwy od saa?
Organizm odpocznie? Jest sens brać 5iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Prosi w czasie OFFu dają tylko gh i hcg.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium