SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 214715

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
wode to juz mam spuszczona od 2mś, tylko że teraz ciagle sikam. No nic chyba pozostanie mi zbadac estrogen, najpewniejsza rzecz ;) Tylko raczej chodzi o to czy ciagle sikanie może być spowodowane zbyt niskim estrogenem, ogolnie ciagle mam suche usta, a to co wypije od razu laduje w kiblu :P

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-01-03 17:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Biorąc pod uwagę okres półtrwania exe który w organizmie mężczyzny wynosi chyba ~12h to raczej plecebo niż exe
Zwłaszcza czy 0,5tab e3d. To nie femka.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Oki Oki, a znacie jeszcze jakies negatywne skutki niskiego estro poza bolacymi stawami? Bo nic innego nie wyczytalem, a estro musze miec caly czas nisko ze względu na akrobatykę. Może tak być że duze dawki kolagenu będą maskować objawy niskiego estro?

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-01-03 17:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Bardzo niskie estro=spore wahania lipidów - głównie b. niskie hdl, gdyż estrogen odpowiada za podbicie hdl.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zapomnijx4
wode to juz mam spuszczona od 2mś, tylko że teraz ciagle sikam. No nic chyba pozostanie mi zbadac estrogen, najpewniejsza rzecz ;) Tylko raczej chodzi o to czy ciagle sikanie może być spowodowane zbyt niskim estrogenem, ogolnie ciagle mam suche usta, a to co wypije od razu laduje w kiblu :P

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-01-03 17:17:44


wiec sikasz woda sciagnieta z kosmosu lub moze przez internet, albo tluszcz zamienil Ci sie w wode,
a na powaznie zastanow sie co piszesz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
no ok sorry
Dziwna sprawa, bo wysuszony jestem jak sku.rwysyn bf około 9%, niedługo mapkę polski bede mogl sobie na ciele robić, a wydaje mi sie ze wiecej sikam niż pije :/

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-01-03 19:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema pany, ja z innej strony troche zaatakuje. Nadeszlo cos, czego nigdy sie niespodziewalem, a tym czyms jeeeeeeeeest niemoznosc wepchania calego jedzenia, ktore mam zezryc. Nie moge juz wciskac w siebie tego ryzu, ani kuraka, wiem, ze diete trzeba urozmaicac itp. itd. ale tego prosze mi nie pisac bo 3/4 forum je tak samo, ze wzgledu na brak czasu. Jakis czas temu w temacie przeczytalem, chyba skint pisal, ze jak nadejdzie takie cos, to, zeby na tydzien o polowe uciac kcal i wtedy powinno byc dobrze znowu. Macie jakies rady? Szejkow ryzowo-kurczakowych tez raczej nie chce robic, bo nie wiem czy by w ogole takie cos przeszlo. Pozdr.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Megace

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
j/w

Ogólnie widzę, że teraz jest moda na to, aby nie robić mostków. Lecę test od lipca bodajże i zbliża mi się okres redu. Na redu chciałem obciąć trochę testa. Myślicie, że warto czy lepiej być na stałej dawce a potem znów na masę? Chodzi głównie o to, czy będąc na stałej dawce testa na redu, nie trzeba będzie go podbić wchodzą na masę? Analogicznie schodząc z testa na redu ( z 600 na 300-350 ) i wchodząc znów na masie na 600-700 powinno iść lepiej niż na stałym pułapie 600 masa/redu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
rkarpinski
Megace


Zapomnialem o tym, te:) Dziekuje.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

forma lato