SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94597 Napisanych postów 364558 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669428
tak bo na cyklu ciężko o potomka,nawet były badania i próby podawania testosteronu jako srodka antykoncepcyjnego w usa.Lecz dokładając HCG szansa wzrasta niebotycznie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Owszem, jednak ja bym się nie zdecydował będąc na cyklu, bo badania sobie ale w razie czego wątpliwości czy wyrzuty ma się do końca życia.

Takich tematów jak ten, z którego jest powyższy cytat, jest tu cała masa i jednak znaczna większość wypowiedzi jest aby nie robić dzieci na cyklu, z takich czy innych powodów.

Biorąc pod uwagę fakt, że większość z nas może posiadać plemniki z wadliwym materiałem genetycznym, to ja osobiście bałbym się negatywnego wpływu na jakość nasienia czy ruchliwość tych "zdrowych"

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94597 Napisanych postów 364558 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669428
wiadomo że lepiej wszystkie ryzyko ograniczyć do minimum,lecz nie ma żadnych badań stwierdzających aby bycie na cyklu miało wpływ na płód.
Wiadomo w razie nieszczęścia zawsze sie doszukuje jakiś "powodów" badania,badania i jeszcze raz badania.I nie zamartwiac się na siłę,a wszystkim życzę zdrowiutkich dzieciaszków.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja na szczęście mam już komplet więc teraz spokojnie mogę skupić się na innych przyjemnościach

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
lecial ktos izotek? pierwszy kontakt, jaka dawke wrzucic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
dzieki panowie za dyskusje
Jeszcze o jedną małą głupotkę zapytam.
W Pon mam delikatna operacje, narkoza pewnie bedzie, wziąć normalnie testo w niedziele tak jak wypada?
2-3dni bede słaby ponoc, a 4tego dnia bede mogl juz normalnie chodzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94597 Napisanych postów 364558 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669428
nie powinno mieć to wpływu lecz poinformuj lekarza wcześniej o lekach jakie zażywasz dla własnego bezpieczeństwa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3211
Panowie, próbował ktoś z Was może wykorzystać jakąś rotacje kcal w stylu UD 2.0 z okresowymi ładowaniami/cheatami podczas robienia masy czy raczej standard - kilka posiłków b+ww+t i tak dzień w dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
biore 600mg deki, 800mg testa i 1/2 cabasera ew. Zaczął się pojawiać deka dick. wrzucić całą tabletke cabasera, a potem 1/2 e4d, czy jak?
(ostatnio brałem 1/2 w czwartek)

Zmieniony przez - easyjerzy w dniu 2013-08-31 18:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Mam być o 16 pod narkozą i od 11 juz nie mogę jeść.
Chciałem tak czy siak dostarczyć potrzebne kcal tego samego dnia.
Czy zjedzenie 3.5tyś kcal 8-11 takie okno jak w IF sprawi że pod narkozą bedzie wszystko ok a moj organizm lepiej zareaguje niż przy 1 posilku przez 1 dzien?
Czy takie ilosci jedzenia bedą o wiele dłużej się trawić i może narkoza nie zadziałać?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium