SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Adminejszyn
prop z testolica daje rade ?


To chyba nie temat do takich pytań. Nie jesteś świeżak a zadajesz durne pytania.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
sorx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
23tyg lecial sam test tylko. najpierw mix teraz prop.Mi do szczescia chyba wiecej nie potrzeba.Cwicze juz ok 12 lat a dopiero po 9latach wziolem sie za saa.Robie jeden cykl w roku okolo 20tyg a reszta off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Panowie, jakiś delikatny środek, na pozbycie się lekkiego nadmiaru wody u kobiety? Żonka ostatnio narzeka, że czuje na nogach lekką ociężałość i widać nawet lekki cellulit (którego wcześniej nie miała). Oczywiście zmiana diety będzie pierwszym krokiem, ale może coś jeszcze dać?

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2013-11-05 11:17:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Mniszek lekarski - zioła do zaparzania. Pić wg wskazań producenta. Taniocha.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dzięki Pakerze z Wrocka. Dostosuję się do wskazań i co do catagnusa i mniszka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
mam pytanie do tych co bili tad600.Bede go bil teraz na odbloku i myslalem normalnie jeden strzal c5d czyli wyjdzie na te 50dni.I tu moje pytanie czy gdybym go bil czesciej powiedzmy c4d to bedzie lepszy efekt ( chodzi glownie o regeneracje i poprawe cery bo na odbloku lubia wyskoczyc syfy ) Zastanawiam sie zeby przybic gh teraz na offie te 4iu 5dni on 2off ale chyba jednak za drogi interes na moją kieszen a szalu przez te 4-5miesiecy na gh chyba nie bedzie.. Jak myslicie z tym Tadem jest sesn bic go czesciej czy np dopkupic drugie opakowanie i poleciec te 100dni ale c5d zasttrzyk?

Zmieniony przez - mulari w dniu 2013-11-05 15:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja wbijałem ampę co 3 dni. mm leciał co 2 dni. Wtedy dopiero jest efekt. Wręcz wybiela skórę
Już lepiej Ampa rozłożona na 2 strzały w tygodniu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
bralem tada w tamtym roku jak bylem na offie wlasnie c5d.Skóra delikatnie sie poprawila ale nie mialem z nia wtedy wiekszych problemow tylko podczas odbloku jak hormony szaleją to lubi cos wyskoczyc.Głownie zalezy mi na lepszej regeneracji bo teraz bedzie to potrzebne ( o ile tad na to wplywa.. ) To moze polece ampe c3d na czas odbloku,dopkupie jeszcze jedno pudlo tada i polece c5d. A tad od razu sie wkreca czy potrzebuje czasu bo nie wiem czy zaczac go bic rowno z braniem sermow czy troche wczesniej? dzieki karpiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16104
tad mnie tak boli że wole bic tren codziennie niz tada co 3 dni a gdzie tu co 2 :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium