SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
prosi daja hgh caly czas to suplementacja jak vitamina c, leci obowiazkowo ogolnie warto dodac na czas offu wiadomo, plus np odrobine slinu i przetrwac ciezkie czasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
no ale 5iu nie rowna sie 5iu, wszystko zalezy co to za gh, ja juz bym nie marnowal czas na taka dawke chiniola np.. efekt placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902292
big ron na poczatek to masuj lub przykladaj lodem.na wieczor i pozniej mozesz smarowac mascia z 2-3 razy dziennie. jak nie przejdzie przez kilka dni to lekarz usg.ale z tego co opisujesz to lekkie nadciagniecie powinno przejsc tylko ostroznie wracaj do treningu klatki unikaj jakikchkolwiek ruchow przy ktorych bedziesz czul bol/dyskomfort.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Czyli organizm odpocznie i nie będzie żadnego bloka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
jak z oxa i wydolnoscia? bo rozne teorie, ze spada ze wzrasta stad pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Mi spada, próbowałem 3 różnych firm i była lipa na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
big ron
Panowie, szybkie pytanie. Godzine temu przy wyciskaniu na plaskiej mocno zaklulo przy zewnetrznej strony klaty. Teraz przy rozciagniu nie boli, tylko przy napinaniu czuc to miejsce dosc wyraznie :/ Co polecacue, smarowac czyms od razu? Czy jakies apo-napro lyknac profilaktycznie? :/


Big miałem dokładnie taki sam objaw na propie i winie (siła szła i się przyszalało), przyłóż lód przez parę dni (2-3 razy ed na 10-15 min), na siłce tylko takie ruchy na klatkę, które nie będą powodowały bólu i powinno być git. Ale to tylko opis mojego przypadku. Mam nadzieję, że podobnie jest u Ciebie i przejdzie za tydzień lub dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
LukasWlkp
Mi spada, próbowałem 3 różnych firm i była lipa na treningach


jakie firmy lecialy i dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Chlopacy przybilem HCG w bebzon i zastanawia mnie czy jest roznica w dzialaniu, bijac w doopsko? Kolejna sprawa pytalem juz, ale nie dostalem odpowiedzi,a w dziale odzywianie teoretyka na 100%, wiec zapytam was "sterydziarze" uzywacie octu balsamicznego? Jesli tak, to wliczac do bilansu jesli dawka dzienna mialaby miec kolo 20kcal?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Używam. A te 20kcal to zrobi Ci jakąś różnicę?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium