SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
stosował ktoś 'czyszczenie' receptorów według sposobu opisanego na forum ? tzn 2tyg clen + hcg bez podawania testo lub wbijanie minimalnej ilość ? ma takie coś sens ? bo dużo sprzecznych opini, w sumie wiecej na 'nie' ale raczej teoretyków niż praktyków. Myśle o takim czyszczeniu w połączeniu z obcięciem kcal z WW, a później dalej masa + zmiana środków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Panowie jak zrobię szejka sobie w piątek wieczorem z (twarogu, mleka, banana, białka) to mogę zjeść np. w sobotę wieczorem po wykładach, szejka trzymał bym np. w samochodzie?

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jeśli już masz tak kombinować zrobiłbym z tego mini serniczek z patelni. Po obróbce cieplnej wytrzyma na bank

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
rkarpinski a da rade z tego placek zrobić? czy trzeba coś dodać jeszcze?

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jasne, że da radę. Wywaliłbym mleko, dał twaróg, trochę wody, banan, białka jaj.
Zmiksować na lekko lejną masę, ma być gęste dość ale nie takie żeby łycha stała.

Wylewasz na patelnię i przykrywasz. 15 min po jednej stronie na minimalnym ogniu, 5 min po drugiej stronie i gotowe.
Jadłem tak kilka razy w delegacjach. Miałem po 2 takie placki na dzień i na zimno były w sumie jeszcze lepsze

Twaróg daj półtłusty to będzie takie przyjemne lekko wodniste

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
dzięki :)

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Możesz dorzucić jakiegoś słodzika bo nie wiem czy banan styknie żeby to było wystarczająco słodkie.
Bardzo proszę i smacznego

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
albo jeszcze aromat waniliowy, dodac siemie albo otreby..;)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
zdazało sie u was ze leciało wam mięcho na t3 ? przy małych z rzedu 25-50mcg dziennie ryzyko jest nie wielkie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
umnie na ckd przy 50mcg i 100mg e2d propa lecialo miecho + samopoczucie mega na -, ledwo z wyrka sie podnosilem czego normalnie nie bylo na samym ckd, wiec szybko odstawilem

edit: odniesie sie ktos do mojej wczesniejszej wypowiedzi ?



Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-11-28 16:31:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium