SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak bede robic redu w maju na vlcd to chyba kawa bedzie litrami leciec by głod coś zahamować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ja piłem do 3-4 litrów wody ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Panowie robię końcówkę masy, obecnie leci omo 500mg/week i dd 400mg/week tak od początku grudnia. Mam już zapasik enantatu masteronu, zostało jeszcze troszkę omki, deki. zastanawiam się czy:
1.już zmieniać dd na masteron, czy jeszcze trochę poczekać
2. zmieniać omo na inny test do tego masteronu
3. ropbić jakiś mostek lekki przed zmianą środków

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2014-02-11 13:47:57

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
dał bym cypio lub propa. Mostek Imo zbędny bo po co czekać skoro to i tak dłuższy master.

Co do konczenia dd no to zalezy ile tego masz i ile juz lecisz jak odnotowujesz dalej progres to bym ciągnał

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
wrzuć cypio zamiast tego omo bo master dobrze nie wyczujesz przy mocnej retencji na omo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Hekade
jak bede robic redu w maju na vlcd to chyba kawa bedzie litrami leciec by głod coś zahamować


Coś z chromem w składzie i głód zahamujesz. Spokojnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
ja bym wrzucił mastera razem z dd i schodził z dd w trakcie mastera :)

@karpiu coś z chromem tzn? jakieś rekomendacje :) ?

Zmieniony przez - 3ch0 w dniu 2014-02-11 14:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A bratu jakiś spalacz teraz ze stajni Animala kupiłem i mówi, że apetyt wyhamował troche, na słodkie głównie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Wczoraj wymiksowałem jakieś 5 spalaczy w jednym szejku i 200mcg clena :P Jeszcze tak mnie nigdy nie wygrzało, więc narazie odpuszczam spalacze i bd zapychał się kurą jednak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ok panowie w takim razie dodam masteron już w tym tygodniu i będę stopniowo schodził z dd. Omo u mnie nie powoduje zauważalnej retencji, także myślę, że jeszcze chwilę mogę nie zmieniać estra - skoro ta retencja miałaby być główną przyczyną zmiany na cypio.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium