SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
Lukas7272
Siema,mam pytanie do doswiadczonych osób. Czy jesli jestem na odbloku a zawsze trenowalem normalnym splitem z podzialem na partie i teraz przejde na 2 razy w tyg FBW i 2 razy boks(czyli dobre cardio) to dobrze zrobie czy tylko poglębie spadki? Cykl byl z tescia glownie. Inne dodatki juz dawno temu odstawione a test pod koniec cyklu szedl w dawce 300mg co 6 dni wiec bardzo malo.


ja bym sie skupil na silowni , diecie i regeneracji ktora jest o wiele wiele slabsza chociaz co ma spasc to i tak spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Panowie mieliscie kiedys tak?
Tluszcze jem glownie na sniadanie i na noc, wczesniej juz testowalem jesc po 6-8jajek + troche twarogu przed zasnieciem na kolacje i widzialem ze bebzol mi rośnie. Pomyslalem ze to złudne i znow zaczalem jesc tluste mieso na noc....
Teraz robie podobnie, znow jem jajka na noc i bebzol normalnie wypie.rdala O_O
OCB

Dodam ze od zawsze mialem h**howa tolerancje na tluszcz i nigdy sie nie sprawdzaly u mnie diety wysoko tluszczowe

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2013-10-15 20:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jezelie nie zmienia sie kalorycznosc to troche czary mary

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie stosujecie jakies pre workouty? ja wlasnie zaczalem stosowac niby loadera 2 delikatny i cos czuje ze raczej sie u mnie nie sprawdzi (rozkojarzenie itp itd) myslalem nad kofa + jakis pomper. Cos nowego ekipa z dopingu stosuje? czy raczej opiera sie na kofie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
czasem cos sie lyknie,
na pobudzenie napalm z FA bardzo dobry,
na pompe gaspari super pump
a standardowo to kawka

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie na komfortu jakis mix delikatny kofa + mysle o agmatynie czy aakg + leucyna. dosc tanio wyjdzie i ciekawe czy nie lepiej niz te mocniejsze zabawki. jeszcze 2-3dni potestuje sama kofe bo odstawilem loadera i sprawdze...ale kompletnie zero skupienia na silce tylko jakby mnie pod prad podlaczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Leucyna nic nie da,
z pojedynczych skladnikow na pompe to aakg, cytrulina
ale mysle ze lepiej kupic cos gotowego, wszystko kupisz z osobna to pozniej lezy az sie przeterminuj bo smak tragedia i niechce sie odmierzac za kazdym razem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
aakg + cytrulina pięknie robi jakby co
na offie była kosa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Panowie jakiej firmy polecacie wpc ?
chodzi tylko żeby był skład taki jak ma być a nie jakiś wał.
wziąć zwykłą ostrowie ewentualnie forumowe wpc ?
czy dopłacić do jakiegoś np. hi teca ?

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
jak nie jesteś wymagający odnośnie smaku to bierz sfd econo/plus
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium