SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Miałem wagę no-name za 14zł która przetrwała 2 lata. Jakby nie to, że zepsułem przycisk Właśnie myślałem nad tą w/w bo to przeliczenie makrosów w sumie fajna sprawa. Można sobie bilans zrobić w wadze podczas przygotowywania posiłku. Bo ponoć jest możliwość zapisania i sumowania.

A wagi łazienkowe z pomiarem BF i wody w organizmie się sprawdzają, czy pic na wode?

Zmieniony przez - PureGame w dniu 2014-02-07 00:17:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
waaga z liczeniem makrosów? Panowie kupuje z miejsca, rzucać linkami /konkretnymi nazwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Strona wcześniej dałem link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
racja racja, ale powaga za 50zł takie cuda sprzedają ? Ja nauczony kupować zawsze wszystko najdroższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
Kto bogatemu zabroni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Bo najdroższe = najlepsze Jak zagadasz do jakiegoś Szejka to może Ci tą wagę złotem opanieruje, będzie droższa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Co Ci po tym, że poda makrosy zapisanych produktów jak to samo masz na potreningu za darmo i w dodatku o wiele bardziej czytelne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
w sumie te makrosy ma sie w głowie po takim czasie..... ale i tak samo fakt mnie szokuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Szczerze już nie mam ochoty włazić na potreningu, wpisywać etc skoro i tak trzeba zważyć. Mam teraz mętlik w głowie Bo tak czy siak muszę wagę kupić, bo moja odmówiła posłuszeństwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
melatonina lub gaba moze pomoc na problemy ze snem spowodowane trenem?%)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium