SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
najwygodniej to idz na woskowanie 5 tyg spokoju

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak już maszynka do golenia to jednorazowa z 1 gora 2 ostrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
B-50
najwygodniej to idz na woskowanie 5 tyg spokoju


No koorwa dziekuje bardzo
Jestem 2 tygodnie po woskowaniu, wlosy odrosly juz na 5mm i doslownie co drugi jest wrosniety,
wczoraj baba mi 2 godzi igla i peseta dlubala po klacie i brzuchu, i codziennie przybywa tego gowna

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Cor1990
a jak już maszynka do golenia to jednorazowa z 1 gora 2 ostrza


a co to za roznica ile ostrzy?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61964
Chyba najlepiej kupic trymer do ciala i walic sie co 3 dni
Maszynka taka do wlosow niewygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
po trimmerze efekt jest taki co po jednorazowce, wiec w takim wypadku juz lepiej jednorazowka

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Popieram miczela, dokladnie najwygodniej golic sie maszynka elektryczna bez tego plastikowego gowna. Nie ma podraznien itd. Ja jeszcze kupilem sobie golarke philipsa taka do mordziafona i jak chce klate gladka calkowice to najpierw trzasne tamta a pozniej na sucho golarka. Z kolei po kremach, tez wlosy wrastaja i co najgorsze u mnie, odrastaja takie jakby chaczyki i jak sie koorva do koszulki przyczepia to juz p***ziec.
Z kolei woskiem jak robilem, to moja zona wynrala wosk do najdelikatniejszej skory i tak chooy byl. W miejscu w, ktorym na probe bylo robione na calej powierzchni, gdzie byl przyklejony plaster skora czerwona i wysyfio a tak, ze ohoho. Najlepsze, ze wygladalo to tak jakbym mial prostokat skory wszczepiony jakiegos trolla.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-12-16 16:55:46

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
ja robię krem co dwa tygodnie i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3211
Jakiś konkretny model maszynki elektrycznej, która Wam służy polecicie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
micz kup sobie taki plyn skin doctor ingrown hair

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium