SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nie do końca. Metabolizm zwolni tylko do pewnej fizjologicznej granicy a jeżeli podaż będzie jeszcze niżej to nie ma siły i waga będzie leciała. U jednego to będzie 1400 u innego 1200 a u jeszcze innego 1000kcal

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
pytanie na szybko, w planach vlcd, pewnie 4tyg na luzno. Koncze vlcd i no wlasnie, powolne wrzucanie kcal jak zaleca reverse diet? z jednej strony nie widze sensu bo wg tej diety po redukcji powinno sie srednio tygodniowo wrzucać 200kcal a wtedy zanim wrocilbym do bilansu na + to mineloby z 10tygodni jak nie lepiej.. czy spokojnie bedzie mozna podbijac powiedzmy o te 500kcal w gore, nie bojac sie o zalanie? bo mimo wszystko dalej bedzie to bilans ujemny.. po prostu zastanawia mnie powrot do normalnosci i masówki w tym przypadku, żeby po prostu nie skiepścić calego efektu diety. bo w przypadku normalnej redu z bilansem delikatnie ponizej zapotrzebowania nie ma problemu z powrotami i mozna dorzucać powolutku.. a tu roznica dosc znacząca miedzy kcal na vlcd a na masówce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
GWookie, dopiero pw zobaczyłem Sorry!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Ja bym ( i tak zresztą zrobiłem sam) z dnia na dzień przeszedł na bilans w okolicy zera. Ewentualnie druga opcja, jaka mi chodziła po głowie to zostać jeszcze przez dwa, czy trzy tygodnie na kaloriach z vlcd + dodać ze 150g węgli i wykorzystać właśnie to je**ięcie metabolizmu, o czym wyżej mowa. Nie weszło jednak w życie, bo w moim przypadku pewnie dopiero wtedy właśnie nie ogarnął bym apetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
ja jak się ogarnąłem po redu zacząłem wrzucać po 100 kcal co 2 dzień i wyszło całkiem fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
a i kontrolowałem wagę co dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Dzięki panowie, wlasnie chcialem rozwiac tą calą niepewnosc, bo mnie to gryzło strasznie jak do tego podejsc Karpik, Ty to mi i ludziom i tak juz w cholerke pomogłes a wiem jaki masz zawrot glowy teraz wiec bez problemu, chociaz Twoje zdanie tez chętnie poznam oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Karp
omeprazol jedzie po wątrobie więc miej to na względzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Heparegen leci już 3 x 2 tab + NAC. Już tylko 5 tygodni i zluzuje, teraz badania co 2 tygodnie będą.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
poza tym lepiej go długo nie stosowac z tego co czytam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium