SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
panowie na szybko,
redukcja cyklicznie clen / eca z joha, bf spada - ale zostal w najgorszyhc mijescach (oponka + cycki - lipomastia stara)
pomyslalem o bosterze tescia ze skladnikami zbijajacymi lekko estro, plusem dodatkowym bedzie lepsze samopoczucie (na ckd czasami daje popalic)
znajomy polecił mi srodek o skladzie mniej wiecej:

Vitamin D-3 500 UI
Fadogia Agrestis 500mg
Mucuna Pruriens 150 mg
Androst 3,5 dien7, 1-7dione 50 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To nie temat do doradzania w kwestii cyklu. Nie myle się chyba twierdząc, że środek, którego nazwa zaczyna się od "andro" jest aromatyzujący, więc może jeszcze pogorszyć sprawę. Zbadaj hormony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
mam niby ok. lipomastie mam z okresu dziecięco-młodzieżowego (oponkę tez), a ze redu idzie w miare sprawnie - chciłem opuścić estro (do dolnej granicy) i wtedy sie z tym rozprawic...
z tego co czytam to wlasnie ten srodek "obniza estro"
pozwole sobie zacytowac zinnego tematu na sfd
"androst-3,5-dien-7,17-dione - naturalna substancja tzw. 11-OXO. Działa przez szereg różnych mechanizmów aby wprowadzić nasz organizm w stan anaboliczny. Jest to najbardziej synergiczny naturalny związek jaki mógł trafić na nasz rynek. Obniża poziom kortyzolu i estrogenów i jednoczesnie zwiększa poziomu wolnego testosteronu. Użytkownicy stosujacy Erase zauważyli znaczną poprawę libido i poprawe przyrostów siłowych na treningach. Dodatkowo stosując dietę redukcyjną można zauważyć przyspieszone tempo spalania zapasowej tkanki tłuszczowej. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, jak kiedys pisalem mam problem z kolanem, zauwazylem, ze mniej boli mnie przy przysiadach, gdy schodze calkowicie nisko, teraz pytanie czy robiac przysiady z tylkiem przy podlodze mozna powiedziec, ze ulatwiam sobie? Czy tak tez mozna robic?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja robię tylko tak i nie miałem nigdy problemów z kolanami. Przysiad nie ATG to nie przysiad

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Bo chodzi o to, ze jak zaczne sie chwalic ciezarami, zeby, ktos nie powiedzial, ze placek jestem bo ulatwiam sobie, haha
No i przy takich przysiadach kolano mnie nie boli, a schodzac do polowy tak.

Powiedzcie jeszcze jedna rzecz, jak kupujecie te aromaty w proszku to tez po krotkim czasie zbrylaja sie w tych woreczkach? To nie problem, ale...

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-02-10 15:53:49

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dlatego ja biore w płynie w małych buteleczkach a nie proch.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jestem tego samego zdania co karpiu, jak przysiad to tylko atg, maksymalnie nisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
No i chooy, dzieki

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
j/w przysiady ATG są o wiele zdrowsze dla kolan bo jest to dla nich bardziej naturalny ruch niż zatrzymywanie się ćwierć czy półsiadzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium