SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Wiesz jak to jest mm jak bierzesz cos kilka dni i widzisz roznice po kilku dniach to boli odstawiac , ale nic trzeba bedzie ,
Uderze probiotyki aloes omeprazol i moje zielone gowna ktore pije codziennie i zobaczymy. Ogolnie to ja mialem taki problem bez orali i udalo mi sie popraowic sytuacje dieta , myslalem ze gluten intolerant ale jednak nie gluten poprawilo sie dodalem oral i znowu sraka. Ogolnie puszczanie bakow , zalatwianie sie wiecej jak dwa razy dziennie to juz swiadczy o problemach traiwennych. Ostatnio bylo idealnie ani bakow a zarcia od cholery . Szlak mnie trafia normalnie stlukp bym kogos ze niemoge se pojesc tabsow duzo niechce 40-50mg varu nic wiecej.haha

A micza sluchajcie chlop wie co gada , wiedze ma bardzo duza.

Na zagrqnicznych forach duzo ludzi ma problemy tego typu tylko jeszcze nikt cholera nie napisal solucji.
Jeden typ poszedl do lekarza lekarz kazal odstawic zapisal omeprazol kaza brac tydzien i zaatakowac jeszcze raz w mniejszej dawce .

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2013-10-17 23:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No wiem, ja na oralach to z 10 miesiecy w roku Manieczki pisal ze jak mial po oralach problemy zgaga i cos z zaladkiem to mu lekarka przepisala lek o nazwie EMANERA, mowil ze jego problemy jakby reka odjal, ale on mial typowy objaw reflux zoladka, Tobie co dokladnie dolega sam nie wiem, co do omeprazolu to wlasnie mi kiedys pomogl z nadkwasota i zgaga, czyli tez klopoty zaladkowe, wiec moze popytaj o ten lek co Manieczki stosowal, bo skoro celujesz w omeprazole, to chyba problem lezy w zaladku, zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
gdzie w następnej kolejności po udach jest dobre miejsce do bicia shotów? poślady odpadają, nie daje rady sam zrobić.
chcę dać z 2 tygodnie odpoczynku dla ud, bo ostatnio już za dużo przyjeły

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2013-10-18 18:50:42

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2013-10-18 18:50:54

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Barki bym wziął pod uwagę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
mozna zarzucić rano na czczo clena+yohe+kofeine i wtedy pobiegac sobie tak ze 30-40 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
siemanko, mam pytanko odnośnie CARBsfd - wcześniej ładowałem po treningu rodzynki suszone (z resztą supli) i wskakiwałem na aeroby. Teraz zamieniłem tą samą ilość ww z rodzynek na CARBsfd i wczoraj ostro mnie zmuliło na orbitreku po tym, zobaczę jeszcze jak dzisiaj - ale czy to może być wina tego Carbo ? Jest jakiś inny produkt, który tak nie muli ?

ps: wiem, że lepiej by było rodzynki czy inne owocki zajadać, ale proch mi bardziej ekonomicznie wyszedł i wygodniej.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-10-19 09:11:38

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
Center88 mam to samo
po kilku latach bez orali wskoczyłem na wins -dawka delikatna 30mg
niecałe dwa tygodnie i już zaczyna się niestrawność
niestety orale nie dla nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold69 w jakim celu te ww przed aerobami ? węgle daj po aero już a przed ewentualnie bcaa/gluta/leucyna
jaki sens jest dawania ww przed aerobami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Flex 20mg anavaru zmulilo, lece teraz omeprazol i rantindyne lniany aloes probiotyki wheat grass takie zielone gowno i
Polece tak z 3-4tyg i zobaczymy. Jednorazowa dawka 20mg po sniadaniu jest ok. Ale jak rozbije to sie saka robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
ja cały czas lecę na 40mg polprazolu
dzisiaj spróbuje zwiększyć i dam jeszcze 40mg wieczorem
oczywiście cała półka innych supli dla profilaktyki
jak nie pomoże trzeba odstawić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium