SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja na mega wycince nie jestem ale przy 96kg leci 1350kcal

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
O karpiu to nisko dosyc, a ja zawsze sie zastanawialem czego zamglony jestem jeszcze na redu, a balem sie zejsc ponizej 2400 Ale w tym roku to miazge zrobie.
Kolejna sprawa, antyestrogen na redukcji od poczatku zapodawac, zeby woda zeszla czy na koniec? Jest roznica spora jak bez tego?
Co myslicie o szamaniu antka na koncu redukcji, juz jak jest poziom smalcu zadowalajacy? Czy w ogole jak to powinno wygladac? Czytalem, ze fajnie ubija na koniec, ale nie wiem czy to prawda.
Pozdr.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zapomnijx4


Duzo prawdy.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
kubsztix

Kolejna sprawa, antyestrogen na redukcji od poczatku zapodawac, zeby woda zeszla czy na koniec? Jest roznica spora jak bez tego?
Pozdr.


Ja się z AI nie rozstaję, czy to na masie czy redukcji.
Na redu widzę sporą różnicę w paleni fatu przy estro w normie a estro x2-x3.


zapomnijx4


Imho może mieć sporo racji. Coraz częściej przewija się info o nadmiernej podaży witamin a nie niedoborach.
Na początku zabawy z SAA ładowałem masę "profilaktyki".
Z czasem ograniczyłem się tylko do rzeczy przy których po odstawieniu na jakiś czas i powrocie do brania odczuwam faktyczną różnice w samopoczuciu, funkcjonowaniu.


Zmieniony przez - pater007 w dniu 2014-01-28 16:50:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja redu leciałem bez IA i w niczym mi to nie przeszkadzało, że siedziało trochę wody. Pod koniec wrzuciłem, dla ostatecznego efektu.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Kruq ja wlasnie tez lecialem zawsze bez, ale tak mnie to ostatnio dopiero zastanawiac zaczelo. Ja osobiscie myslalem, zeby robic bez i na koniec zapodac, ale wlasnie nie wiem jak lepiej. Powiedzmy ze w trakcie redukcji robie badania, widze estro powiedzmy x3, zapodaje ari tak? Po jakim czasie od rozpoczecia znowu badania, zeby zobaczyc czy juz w normie?
A jak z antonim?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-01-28 17:07:23

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jak leci fat to nie ma sensu niepotrzebnie się faszerować więc ja bym został tylko przy dodaniu na koniec.

Każdy organizm jest inny więc powiem Ci jak było u mnie to będziesz miał jakiś punkt odniesienia.
- 5.09 estro 148 przy normie do 42 (a więc prawie 4x) Ari poszło dopiero po 10 dniach po pół tabsa ed przez 10 dni i znowu badanie:
- 26.09 estro już 19 więc ari ograniczone do pół tabletki e3d i kolejne badanie:
- 03.10 estro 87 czyli ponad x2 więc powrót do pół tabsa ed przez 10 dni, potem 1/4 ed przez 4 dni i 1/4 e2d przez kolejne 2 tygodnie i badanie:
- 30.10 estro 96 czyli nic nie pomagało (u mnie, jak się później zorientowałem było to spowodowane tym, że zamiast wina leciałem metę, do tego test więc mimo ari estro cały czas wywalone, ale jakoś tuż przed tym badaniem skończyłem tą metę) Po tym badaniu ari leciało cały czas w dawce 1/4 e4d ale już czułem sam, że woda schodzi. Kolejne badanie:
- 20.12 estro 20 czyli środek widełek

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że tak na prawdę to nadmiar estrogenu jest bardziej szkodliwy niż zbicie zbyt nisko. Jakby ktoś chciał link do artu na ten temat po angielsku to pw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
KruQ
Jak leci fat to nie ma sensu niepotrzebnie się faszerować więc ja bym został tylko przy dodaniu na koniec.

Każdy organizm jest inny więc powiem Ci jak było u mnie to będziesz miał jakiś punkt odniesienia.
- 5.09 estro 148 przy normie do 42 (a więc prawie 4x) Ari poszło dopiero po 10 dniach po pół tabsa ed przez 10 dni i znowu badanie:
- 26.09 estro już 19 więc ari ograniczone do pół tabletki e3d i kolejne badanie:
- 03.10 estro 87 czyli ponad x2 więc powrót do pół tabsa ed przez 10 dni, potem 1/4 ed przez 4 dni i 1/4 e2d przez kolejne 2 tygodnie i badanie:
- 30.10 estro 96 czyli nic nie pomagało (u mnie, jak się później zorientowałem było to spowodowane tym, że zamiast wina leciałem metę, do tego test więc mimo ari estro cały czas wywalone, ale jakoś tuż przed tym badaniem skończyłem tą metę) Po tym badaniu ari leciało cały czas w dawce 1/4 e4d ale już czułem sam, że woda schodzi. Kolejne badanie:
- 20.12 estro 20 czyli środek widełek


Jakie dawki tej mety i testa były, że takie ilości ari nie dały rady zbić estro ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Kruq, meta zamiast winka przez niedopatrzenie? Czy taki lab kozak? Jak lab to moze napisz co to

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium