SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Max norma estr 45 ja mam 155 estrogenu I prolaktyna dolna granica. Co mam robic w tym wypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Zobacz pare postow wyzej, miczel napisal mniej wiecej jak to wyglada.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Mnie zalewa jak swinia mimo ze z 5tys na 3tys kcal zszeedlem. Brzuch ciagle wydety, brzuch I pas ciagle delikatnie zatluszczony, czesto ospaly.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Cel: Masa
Ile macie białka zwierzęcego i tłuszczu w diecie na kg masy ciała.
Kwestia indywidualna ale ciekaw jestem.
Obecnie mam B: 3,6g/kg (w tym 2,8g/kg zwierzęcego) T:0,5g/kg i zastanawiam się czy nie zwiększyć. Jak radzicie?

W tle leci prop, npp 100mg e2d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 245
Czym wyłożyć blachę żeby jajka przy pieczeniu mi nie przybrały ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
miczelx
PureGame
miczelx - Dzięki za pomoc. Twoja rada pomogła mi przełamać stagnację w WL


Nie ma problemu
Ogarnij jakis program konkreny i prioretyzuj go pod klate, bo taki zlepek info nt serii nie ma zadnego sensu


Ale właśnie jaki ? Może wymagam niemożliwego ale chciałbym aby na planie masowym poszła siła. Bo kiedyś na 5x5 Bill stara ładnie poszybowała. Ale ten plan nie nadaje się do wkomponowania w split 4day

Jeśli chodzi o wizual klatka jest ok. Ale na prawdę głupio mi jak leszcze 20kg lżejsi wyciskają więcej ode mnie i to w serii

Pomóż coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
P.H.A.T

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Google nic mi nie mówi na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Cel: Masa
Ile macie białka zwierzęcego i tłuszczu w diecie na kg masy ciała.
Kwestia indywidualna ale ciekaw jestem.
Obecnie mam B: 3,6g/kg (w tym 2,8g/kg zwierzęcego) T:0,5g/kg i zastanawiam się czy nie podbić. Jak radzicie?

W tle leci prop, npp 100mg e2d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Jest ok
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium