SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie trzeba

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
chyba odkryłem przyczynę bólu stawów,

zmiana pogody, więc zimno w domu się zrobiło,
a ja po kafelkach bez skarpet ganiałem.

kto by pomyślał, że kapcie załatwią sprawę

Zmieniony przez - EleMelZ w dniu 2013-09-11 19:48:46

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema,
Widze, ze piszecie na temat, ktory mialem poruszyc, a wiec:
Miczelx - powiedz mi prosze jak to z tym estrogenem jest wlasnie bedac na tesciu, kiedy mam wiedziec po zrobieniu badan, ze trzebabylo sie nim zajac. Pytam bo wiem ze za nisko tez zejsc nie mozna, a jak podskoczy to w niektorych przypadkach tym sie nie trzeba przejmowac, gdyz z tego co kiedys wyczytalem ze dzieki estrogenowi tez rosna muly. Takze za nisko schodzic nie wolno. Jak to sie ma w praktyce?
Moj kolezka wlasnie teraz propka wali i mowi, ze czuje sie jak gowno. Na poczatku stawialem, ze moze to spowodowane byc za niskimi tluszczami bo jak mowil dosc nisko jest teraz. Ale po przeczytaniu postu miczela, zeby celowac w estro w takiej sytuacji pytam. Estrogen, prolaktyna, test zrobiony. Z badan wynika, ze test podwyzszony sporo, prolaktyna o 2 wyzej niz na poczatku wiec tym sie chyba nie przejmowac? Natomiast estrogen wyzej niz normalnie, ale nie pamietam ile dokladnie.
Jesli prolaktyna nie musi byc na czczo, to jak to sie ma w przypadku e2 i testa?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
jakie przyjmujecie proporcje b/t/w wchodząc na masę jakościową? wiem, że dużo czynników wpływa na proporcje, ale chciałbym porównać

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
+/- B 30% T 30% WW 40%

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-09-12 23:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Ogólnie macie jakiś fajny sposób na zwiększenie siły w WL przy planie split 4 day?

MC max to około 210kg a na WL nie wiem czy 115 zrobię. Jeśli chodzi o siłę to ta partia konkretnie u mnie kuleje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
jak chcesz robić silę na ławie to musisz zmodyfikować pod ten priorytet plan treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Też chcę załatwić sprawę z WL. Myślę robić barki w zakresie 10-8 powt. Tric 12-8 i samo WL 5 powt z progresją i hantle jako ćw pomocnicze w zakresie powt 10-6.

Z żadną inną partią nie mam tak wielkiego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
1.Wyciskanie sztangi na poziomie rampa 6 + regresja-3 sety po max rep
2.Sztangielki na skosie 5 x 15p/stały ciężar/rest 45s
3a Rozpiętki na poziomej 4 x 15p
3b Pompki klasyczne z nadgarstkami zwróconymi do wewn.(nie total,lekki skos) 4x max

Tak obecnie wygląda trening klatki. Po prostu nie idzie przeskoczyć tej bariery nawet na SAA.

Dziwnie to wygląda jak leszcze 20kg lżejsi robią serie większym ciężarem.

Ogólnie Flexuś mógłbyś coś pomóc. Nie chce robić typowej siły, ale na prawdę ta klatka kuleje.

Mc 210kg
Squat 170kg
Wl 110-115
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nic innego Ci nie pomoże. 1 dzień w tygodniu trening typowo siłowy. Niski zakres powtórzeń, dobra technika, dużo serii. 1-2 ćwiczenia techniczne.
Opuszczanie aktywne, wycisk do deski/butelki. Dużo tego do wyboru.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-09-13 13:51:42

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium