SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213352

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przecież wiadomo, że na zbyt niskim estro cienko z samopoczuciem jest
To chyba u każdego, wątpię żeby to była sprawa indywidualna.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ja tam mam dobre jedyne co to slabe libido przy dobrym zbiciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale + sa spore.. podczas masowania mozna obserwowac czy podlewa fatem czy woda..ale wydaje mi sie ze dawki w okresie masowym "powinny" byc mniejsze niz na redu...ja wlasnie probuje wyczuc jaka ilosc exe jest najlepsza..ale to indywidualna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
johny bb - ja mam do tego tak, ze mnie odrazu odcina, raczej sprawa psychiki bo mysle, ze jakbym poszedl do lekarza na jakis zabieg i trzebaby bylo miejscowo znieczulac to pewnie bym sie tak nie podniecal tym.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
johnny_bb
ale za każdym razem ? chyba mam bardzo unerwione to udo



No chyba logiczne jak wiadomo że uda sa bardzo unerwione

Masz jeszcze barki,łydki, kaptury i wiele innych miejsc wiec mozesz smiało testowac i zmieniać miejsca

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
O nie, ja przy udach blejd to inne miejsca,te bardziej "egzotyczne" to bym jak sledz sie rzucal w pokoju po podlodze i z mordy piana by leciala, haha

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Często przy wbijaniu w uda, czuję taki moment, w którym noga "chciałaby" podskoczyć, wtedy trochę zwalniam wbijanie i jest git, Trzeba to wytrzymać i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
kwestia przyzwyczajenia każdy ma swoją technike. Jedne szybko bije drugi wolno.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dressing Walden Farms Creamy Bacon super smak. Lekko pikantny. Warzywka polane nim od razu lepiej smakują

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Wiesz sam, przy ostrej redukcji praktycznie każdy taki mały dodatek zabiera nas do siódmego nieba Ja creamy bacon już męczę dłuższy czas (kupiłem dwie buteleczki), choć na początku pamiętam jak byłem nim zachwycony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium