SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213371

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ketotifen do clena rano razem z clenem czy podzielic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Obojętnie, ja dawałem rano ale tak usypiał że przerzuciłem się na wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wieczorem brany to znowu rano sie nie moze czlowiek z lozka podniesc %)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
jakie dawki ? myslalem o 3mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
karp007
boli łokieć na cyklu pomimo 350mg npp, wrzucić coś jeszcze na stawy czy lepiej podbić npp ? biore flexita ale jak widac malo daje.



Możesz mieć przeciążeniowe bóle spowodowane stanami zapalnymi przyczepów przyłokciowych więc ani flexit, npp ani nawet zaklęcia nie pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
konamb
jakie dawki ? myslalem o 3mg ed


Ja 2 mg dawałem, na 10 dni starczyła butelke i clen znowu po clenie telepie mną jak szatan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Panowie takie pytanie, od 2 tyg jestem na clomie i nolvie i zaczołem od tego czasu bardzo czesto sikać. Sermy moga mieć na to jakiś wpływ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
konamb
ketotifen do clena rano razem z clenem czy podzielic ?


Brałem wieczorem keto (w syropie) 5 ml ed. Nie było żadnych problemów, ani z sennością, ani z koncentracją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
LukasWlkp
Panowie takie pytanie, od 2 tyg jestem na clomie i nolvie i zaczołem od tego czasu bardzo czesto sikać. Sermy moga mieć na to jakiś wpływ?


Nie miałem takich objawów na sermach, aczkolwiek nieraz się mówiło, że jak złapałeś kiepską jakościowo masę, to ją wysikasz po cyklu

Może schodzi nadmiar wody nagromadzony przez aromatyzację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
LukasWlkp
Panowie takie pytanie, od 2 tyg jestem na clomie i nolvie i zaczołem od tego czasu bardzo czesto sikać. Sermy moga mieć na to jakiś wpływ?


Clom zablokował estro i zacząłeś spuszczać wodę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium