SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213305

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Też jem omeprazol. Problemu z rzyganiem już nie ma.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Pytanko - jakie godziny przyjmowania vit B6 w celu zbicia prolaktyny sa najlepsze ( czy ma to jakieś znaczenie) ponieważ na innym forum ktoś zarzucił temat że jest to kluczowe ale nie rozwinął

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699708
musisz i tak rozbić na dawki
bo w jednej porcji takiej dawki nie podasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
lebioda
Pytanko - jakie godziny przyjmowania vit B6 w celu zbicia prolaktyny sa najlepsze ( czy ma to jakieś znaczenie) ponieważ na innym forum ktoś zarzucił temat że jest to kluczowe ale nie rozwinął


Największa dawka rano i przed kimaniem. Czyli zakładając, że jedziesz 600mg/dzień, to 250 idzie rano, 250 przed snem, a pozostałe 100 sobie rozbijasz do pozostałych posiłków.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Wiadome że trzeba rozbić, myslałem na 3 x 200mg ale zrobie tak jak Paker radzi.

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak masz to b6 z apteki, to te tabletki są tak malutkie, że połknąć 5 na raz to nie problem :)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Prolaktyne mam w górnej granicy normy wiec spróbuje zbic troche i zobaczyc jak sie samopoczucie poprawi.
A jak z toksycznością dawek typu 500 mg ? Jak zejdzie troche to mozna wejść na podtrzymującą 200-300mg

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Powyżej 1g/dzień można spodziewać się neuropatii, która po odstawieniu b6 znika. Ale żeby to wystąpiło musiałbyś dość długo już brać b6.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
co myslicie o kiślu ze słodzkiem jako zapychacz na redu?
300ml kubek gestego kiślu to ok 25kcal a syci, ze ho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To może juz lepiej błonnik. Też zapycha

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium