SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Na zdrowie, ciesze sie
W sprawie butow do podnoszenia ciezarow dodam jeszcze, ze widywalem wiele razy gadzeciarzy na silce, zakladali tylko do przysiadow bo wszystko inne trenuje sie w tym hooywo, a po miesiacu juz nie przynosili ich wogole bo sie nie chcialo bawic.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Siema, pytanie do tych co lecieli VLCD, po ladowaniu i zakonczeniu tego cyklu, jak dodawaliscie ww? Jest ktos kto wchodzil na rotacje weglami nie duza iloscia, np high 300, med 200, low 100 ?

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2014-02-01 00:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
M&Ms ja wszedłem od razu na 3000 klaorii, czyli tak około -500 od zerowego, węgle na poziomie 3 g/kg. Teraz ciut dodałem węgli, bo zauważyłem, że waga się dobrze nabija, a w pasie nie przybywa nic, a nic więc mogę sobie trochę więcej pozwolić. Generalnie widzę, że po tym vlcd ładnie się nabija kg, w ciągu 2 tyg nabiłem 6 kg, bez zaznaczam straty jakości, a nawet w niektórych aspektach z poprawą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja wchodzę na 50g ww na 2-3 dni, później podbijam znów o 50 i max 180g ww będę leciał do 3-4 tyg przed zawodami.
Kurcze, nie ukrywam, że korci mnie znów vlcd od razu przed. Mógłbym się na tym zrobić do kości.
Muszę przedyskutować z trenerem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Używa ktoś ciuszków z serii Nike Pro Combat Hypercool?
Przymierzałem dzisiaj koszulkę i była super przylegająca i nie krępowała ruchów. W końcu nie ma wstydu w takiej wyjść.
Wiem już, że koszulkę muszę mieć XL ale nie mam pojęcia co do rozmiaru spodenek.
Są tańsze niż UA i chciałem zaryzykować. Nike ciągle cieszy się dobrymi opiniami więc myślę, że sprawa warta zachodu.

Mam aktualnie 84cm w pasie, może ktoś o podobnych wymiarach podpowie jaki rozmiar spodenek zakupić.
Aha, zgodnie z tym co jest w rozmiarówce na stronie Nike to wychodzi, że Mka
Niestety nie mam u siebie lokalnie sklepu gdzie mógłbym to przymierzyć.

Pozdrawiam i dziękuję

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Sporo osób narzeka na wytrzymałość tych pro combat, link leci na pw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wybór padł na UA, zamówione

Co do butów poszperałem trochę, poszukałem i wygodne do każdych ćwiczeń wydają się wg opinii takie Asicsy.

Model Acics Lift Trainer

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
rkarpinski - jak Cie ladnie poprosze, to rzucisz mi na pw jakies info o tej diecie?
bo szukam szukam, a za glupi jestem zeby znalezc :) podziękował z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To ja ćwiczę w czymś takim. Żadne specjalistyczne ale były wybierane właśnie pod kątem przysiadów i świetnie się sprawdzają. Są lekkie ale jednocześnie dość sztywne co daje poczucie stabilności.

Na orbitreku również się świetnie sprawują. Mają już ok 2 lat.



Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Panowie, jakąś ciekawą rozpiske treningową podrzucicie? Myślałem o czymś typu 4on 1off, albo partia co 5/6 dni, a nie utarty mit co 7 dni :) Zaproponujcie coś :) Dzięki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium