SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Test wolny jest lepszym wskaźnikiem produkcji androgenów ponieważ nie wiąże się z SHBG.
Wyniki testa całkowitego są podatne na zmiany SHBG związane np z wiekiem, chorobami itp.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-09-20 21:25:44

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
pomyslalem ze kg kury dziennie moglbym zamienic na kg pangi. kumpel odradzal mi ten pomysl. a wy co myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
panga to nie jest akurat najlepszy pomysł
lepiej wybrać lepszą rybkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
czyli ogolnie pomysl z ryba lepszy ? :) mintaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
czyli jakbym robil testa calkowitego to juz tego zwyklego robienie jest bez sensu tak ?

edit: mintaj dobra rybka. tylko kupuj w dobrych miejscach a nie 50% glazury i po rozmorozeniu ryba paćka-gąbka. ja osobiscie polecam mintaja i czarniaka z lidla

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-09-20 22:38:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
mintaj w lidlu 5% glazury bdb jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Witam, wlasnie sobie siedze na gh forum czytam o liquid white eggs, na innych us bordach tez o tym czytam, w stanach to ludzie pija jako drink, jak to jest z przyswajaniem takich bialek? Bo niby sa badania ze ok 30? % przelatuje przez znas i nie przyswajamy, u mnie jest popularna bardzo jedna firma co robi pod bb smakowe bialka jaj, wanila,carmel, czekolada i inne a ludzie albo robia placki, albo pija bez obrobki terminecznej, bardzo popularny drink jest wlasnie bialka, dodaja jakies almond milk, do tego owsianka i w 2 minuty fajny posilek np 50g bialka i 100g ww. Micz i reszta jak to wy widzicie? Bo akurat na gh o tym pisza goscie z sporym stazem i pojeciem i mowia ze jedni maja problem z trawieniem, drugim pasuje, trzeba sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mm na gh ludzi ktorzy maja pojecie szczegolnie o diecie mozna zliczyc na placach jednej reki, ja wogole nie wchodze do dzialu "odzywianie" bo mnie hooy strzela jak czytam takie bzdury,
Tak jak wiele razy powtarzalem, surowe bialka przyswajaja sie w stopniu duzy mniejszym niz gtowane,
Bialka surowe zawieraja ovomucoid ktory jest inhibitorem trypsyny i pewnie stad hooywa przyswajalnosc,
Pozatym picie surowych jest niezdrowe bo moze powodowac deficyt biotyny z powodu duzej ilosci awidyny w surowych bialkach.
w UK polmozgi tez pija surowe, nie znaczy ze tez mamy tak robic
Ja dolewam bialka do owsianki przed gotowaniem i tez wychodzi zaj**iscie

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-09-21 08:28:22

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja też już dolewam i faktycznie wychodzi to zjadalne

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ostatnimi czasy daje 2 cale jajka i 2 bialka, jest zayebiscie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium