SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
enan norma był kisielowaty

Co do krystalizacji to testa propa mielm to normalnie zapalniczką elegancko rozgrzac troche wstrząsnąć i po problemie -

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie co myślicie o takich tanich sauna suit z allegro, tych srebrnych. Wiem, że fajterzy tego używają do zrzucenia wagi przed walkami ale czy to się nada do naszych celów, np żeby aero w tym kręcić? Przyspieszy to zrzucanie smalcu czy jedynie wody?

pozdr

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
wydaje mi się ,że głównie wody...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Karpik przy takich rzeczach jak ty lecisz, czasie aero plus takim sauna suicie łatwo o przegrzanie organizmu, nie polecam wcale. Dobrze idzie bez tego :) Ew. bluze założyć i długie spodnie zamiast tego jak chcesz się przekonać jak cię bd wygrzewać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W bluzie kręcę tak czy inaczej bo zimno mam w pokoju gdzie orbitrek stoi
Może i masz rację! Dzięki!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bzdura Rafał.Zwodnicy używają takich rzeczy,kiedy nie wyrobią się z wagą.Robią wtedy różne rzeczy(plują,biegają w takim dresiku,sikają etc.).Wszystko,żeby startować w kategorii do której się przygotowali.Zawodnik mający na plusie 400g,nie ma szansy z dobrze przygotowanym zawodnikiem kategorii wyższej.Stąd takie ustrojstwa.Nie ma to najmniejszego wpływu na BF,a odwodnienie mocno osłabi organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
najlepsza jest folia i do sauny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
kilka pytan co do ketozy
1. posmak siarki w ustach, czeste pragnienie zeby czegos sie napic, mniejsza wydolnosc na aerobach w porownaniu z dieta gdzie sa weglowodany to objawy ketozy?
2. skoro w miesniach i watrobie nie ma glikogenu organizm spala tluszcze to nie trzeba sie katowac aerobami po 45min i wiecej?
3. ile g wegli w koncu mozna na ketozie jesc dzis zjadlem po treningu pol snickersa i boje sie ze to byl blad w calym jest ok 25g wegli

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wg mnie ten snickers wybił Cię z ketozy na 100%.
Ja nie przekraczałem jeśli już 5g ww na posiłek przy vlcd.

1. Może być, posmaku nie miałem dziwnego. U mnie za to mocno odczuwalne wysuszenie śluzówki i pragnienie nie do opisania. Po 5 min od wypicia wody znów suchar w gębie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
karpiu - udawało Ci się utrzymać keto na vlcd??
wiele osób twierdzi, że taka podaż białka to uniemożliwi...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium