SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213313

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Micz co myślisz o spożywaniu posiłków na UD 2 w systemie IF, z jakimś sensownym oknem ? Chciałbym przeskoczyć na UD 2 ale tak się przyzwyczaiłem do IF, że ciężko mi od tego odejść.

Myślałem nad 14/10 albo 16/8. Na ładowaniach bym pewnie wydłużał, choć nie mam problemów z wciśnięciem ogromnych ilości jedzenia w krótkim czasie.

Przeczytałem wczoraj książkę Lyla i tak mnie wzięło na te UD2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
w 10 czy 8 godzin to normalnie je się z 4-5 posiłków, to gdzie tu sens IF? chyba, że po prostu chodzi o trening na czczo, ale to trzeba trenować do południa by okna nie kończyć nocy

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
8h to jednak jest okno. Większość ludzi jest na chodzie 16-18 godzin, zatem większość z tego czasu trwa głodówka.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
pater007
Micz co myślisz o spożywaniu posiłków na UD 2 w systemie IF, z jakimś sensownym oknem ? Chciałbym przeskoczyć na UD 2 ale tak się przyzwyczaiłem do IF, że ciężko mi od tego odejść.

Myślałem nad 14/10 albo 16/8. Na ładowaniach bym pewnie wydłużał, choć nie mam problemów z wciśnięciem ogromnych ilości jedzenia w krótkim czasie.

Przeczytałem wczoraj książkę Lyla i tak mnie wzięło na te UD2.


nie da rady,
przyjmujac, ze zjesz wiekszosc lub calosc michy po treningu, chcac nie chcac wypelnisz glikogen duzo bardziej niz jakby po treningu wpadalo Ci mniej michy i tym samym spyerdoli sie zalozenie UD2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
A gdyby nie trenować na czczo, tylko po 2 posiłkach, ale nie zaczynać jeść od razu z samego rana tylko później ?

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2013-09-22 20:08:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No moze zbyt pochopinie napisalem, ze sie nie da
ma to duzo wiekszy sens w tej kombinacji jaka podales

EDIT:
Widze, ze sa w necie logi ludzi na ud2+if i to nawet renujacych naczczo, ale same szczypiory,
mozesz sprobowac

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-09-22 23:04:37

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Muszę na UD 2 przejść, przez IF za bardzo sobie poluzowałem. Dzisiaj przez stres związany z ostatnim terminem poprawki z fizjologii, latam od 6 rano jak poyebany i wp*****lam syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Czasem potrzebna jest przerwa, tydzien czy 2 tyg, robi to zayebista robote

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dokładnie. Taka redukcja (zresztą niekoniecznie redukcja, po prostu długotrwały trening bez żadnych przerw) może wykończyć i fizycznie i psychicznie, tym bardziej jak dochodzą jeszcze inne, codzienne, sprawy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ja mam tak zrytą głowę, że więcej jak 2 dni pod rząd nie potrafię odpuścić a co dopiero tydzień czy dwa

Ogólnie jest bardzo dobrze, nie jestem przemęczony, trenować mi się bardzo chce tylko ten jeden cholerny defekt. Lubię się nawpyerdalać jak świnia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium