SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213403

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja mam kilka under armour, nic specjalnego szczegolnie za taka cene
W zime te ocieplajace nosilem na rower, moze cos tam pomagaly ale niewiele

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na krotki rekaw mam 2 czy 3 ale planowalem kupic na dlugi. dobrze mi sie trenuje...i wiem ze sa odpowiedniki duzo tansze...ktos cos pisal kiedys na forum ale nie moge znalesc

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2013-08-15 23:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
https://www.sfd.pl/Ubrania_pasujace_na_koksow_%__nowe_odkrycie_!_-t960246.html 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dzis bylem w under i kupilem sporo ciuchow, dla mnie ta firma nr1 trenuje mi sie super w tych ciuchach, material extra. Jak ktos ma kase to polcam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jeszcze jedna sprawa z tymi ciuchami, dosc wazna dla mnie to sa wlosy na ciele,
Jak jestes nieogolony to widac futro strasznie pod tym obcislym materialem, jak wlosy zaczynaja odrastac to przechodza przez material, rowniez nie wyglada to fajnie, wiec jedyna opcja to byc ciagle gladkim

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
kupiłem stevie, niby oryginana bez dodatku cukru. 0 kcal. a w składzie jest maltodextrina, czy aby napewno taka stevia ma 0 kcal ?

"Skład słodziku DULSEVIA:

glukozyd stewiolowe (rebaudiosid A 95,3%)

maltodextrina (to100% naturalny składnik bez cukrów) "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
miał ktoś z was zaburzenia elektrolitowe na cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
miczelx
Jeszcze jedna sprawa z tymi ciuchami, dosc wazna dla mnie to sa wlosy na ciele,
Jak jestes nieogolony to widac futro strasznie pod tym obcislym materialem, jak wlosy zaczynaja odrastac to przechodza przez material, rowniez nie wyglada to fajnie, wiec jedyna opcja to byc ciagle gladkim

dokladnie jak piszesz, ja gole cialo 1 max 2 xweek i nie raz jak rano zaloze taka koszulke musze na szybko obskrobac klatke bo wygladam jak bym byl trendowaty

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
karp007
kupiłem stevie, niby oryginana bez dodatku cukru. 0 kcal. a w składzie jest maltodextrina, czy aby napewno taka stevia ma 0 kcal ?

"Skład słodziku DULSEVIA:

glukozyd stewiolowe (rebaudiosid A 95,3%)

maltodextrina (to100% naturalny składnik bez cukrów) "

Zależy ile % objętościowo to ta maltodekstryna, jak parę procent to tam będzie blisko zera kcal. Podaj firmę najlepiej.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
neevsky- http://dulsevia.com/stevia/index.php?option=com_content&view=article&id=1267&Itemid=697 argentynski produkt chyba, oile sie nie myle. kupilem na alle...

na opakowaniu jest napisane 0kcal, tylko mnie zastanawialo jak to mozliwe skoro w skladzie maltodekstryna ale widocznie ilosci sladowe

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-08-18 19:21:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium