SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
miczelx
KabaSss
na ujemnym tak stopniowo zwalnia dlatego po opcięciu węgli nadrobie kcal tłuszczemi w tym mct który ma własciwosci termogenicznie , farah poleca go np. osdtatni tydzien przed zawodami , chociaz z drugiej strony tłuszcze potrafią tez spowolnic troche metab



Jakie zadanie ma spelniac ten mct tydzien przed zawodami ?


nasycone tłuszcze z mies są trudniejsze do spalania niż wielonasycone no i było takie badanie w którym wyszło ze sczury karmione mct miały wyższe zuzycie tlenu niz szczury karmione lct u ludzi tak samo no i wzrósł poziom beta hydroksymaślanu po mct a to sie przekłada na wiekszy wzrost utleniania tłuszczu po za tym farah jest zwolennikiem wrzucania tego oleju przed ostatnich kilku tygodniach przed zawodami zeby uzyskac lepszy wygląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Tak miczlex od 5lat jestem zdyscyplinowany, ale jako ektomorfik ktory trenuje akrobatykei i głownie trenuje trójboj jako uzupełnienie nie przeklada to sie dodatkowo na jakieś super przyrosty, zresztą 2kg-5kg up w góre zmienia wręcz wszystko podczas salt itp. wiec nie mogl bym sobie na to pozwolic. Na nowo sie ciesze życiem od kąt zbiłem estrogen i retencje której sie nabawiłem przez blokującą przynajmniej mnie jak cholera METĘ!!!
Jak można się cieszyć z tego że ma się 50cm w łapie z czego 10cm to sama woda i tłuszcz ja tego bez kitu nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ale przecież nikt tu nie pisze o takich przypadkach. Kolega KruQ jest najlepszym przykładem jak się zmienia podejście do masy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
nooooooooooo ale takich jak kruq którzy wygladaja jak on ,, przed '' jest cała masa, skąd to się bierze
Kruq co ty miales w bani ,, przed ''?

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2013-11-16 19:30:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
miczelx doradziłbys coś jezli chodzi o pozbycie sie wody z pod skóry ? chciałbym pod koniec redu jej troche spuścić , wiadomo dieta i zbicie estro bedą miały najwieksze znaczenie ,mnie najbardziej interesuje jak manipulowac elektrolitami ,na pcozatku myślałem ze ząłatwie sprawe opcnijąc mocno sód wyrzucając przyprawy i zastepując je takimi bez soli jak kurkuma,oregano itd. nastepnie wyrzucenie nabiału i zwiekszenie potasu ale potem ktoś mi powiedział ze jak wyrzuce za duzo sodu to moge sie zrobić zbyt płaski wiec jak to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
zapomnijx4

Jak można się cieszyć z tego że ma się 50cm w łapie z czego 10cm to sama woda i tłuszcz ja tego bez kitu nie rozumiem


Ale sezonowcy i weekendowcy się na tym nie znają tylko patrzą jaki z Ciebie wielkolud i jakie ciężary targasz

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Może, ale myślę, że nie dotyczy to prowadzących tą dyskusję

Nota bene, ja nie mam zazwyczaj żadnych niekorzystnych objawów związanych z aromatyzacją. Może ja jakis inny jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
zapomnijx4

Kruq co ty miales w bani ,, przed ''?


Pisałem o tym na wstępie mojego tematu. Syndrom masowca, który został mi z czasów, kiedy ważyłem ok 83kg i priorytetem była właśnie masa oraz jak największe ciężary.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kabasss nie kombinuj bo to nic więcej za bardzo nie da albo jestęs na tyle odtłuszczony ze masz formę albo nie, ja jestem teraz 16h przed sceną pije wode i solę i nigdy lepiej to nie wygladało, mega pełny i suchy, sód jest bardzo ważny jeśli chodzi o nadkompresje glikogenu tak samo jak i woda wywalisz wszystko to wypełnisz ale kichy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
miczelx
KabaSss
na ujemnym tak stopniowo zwalnia dlatego po opcięciu węgli nadrobie kcal tłuszczemi w tym mct który ma własciwosci termogenicznie , farah poleca go np. osdtatni tydzien przed zawodami , chociaz z drugiej strony tłuszcze potrafią tez spowolnic troche metab



Jakie zadanie ma spelniac ten mct tydzien przed zawodami ?

Wypełnia mięśnie od środka .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium