SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213401

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
KruQ tak, ale myślę, że w przypadku tak krótkiego okresu, dodaniu aero i intensywnego tlenowo treningu siłowego, ten metabolizm mógłby się wzmóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
na ujemnym tak stopniowo zwalnia dlatego po opcięciu węgli nadrobie kcal tłuszczemi w tym mct który ma własciwosci termogenicznie , farah poleca go np. osdtatni tydzien przed zawodami , chociaz z drugiej strony tłuszcze potrafią tez spowolnic troche metab



Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-11-16 18:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Metabolizm jest rozpędzony po okresie wysokowęglowodanowym, tym bardziej, jeżeli jeszcze było cardio. I ten fakt wykorzystuje się w tych krótkich redukcjach do intensywniejszego palenia fatu. Ale organizm szybko orientuje się, że zakręcono mu kranik i natychmiast przechodzi w tryb oszczędzania. To jednak nie wstrzymuje palenia fatu (ewentualnie spowalnia), bo z czegoś musi mieć energię. Do tego właśnie wzrasta wrażliwość insulinowa, co przynosi efekty później.
To późniejsze podbicie węgli rozpędza ponownie metabolizm, stąd m.in. wzrost apetytu - organizm nadrabia czas posuchy

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dziękuję Panie Profesorze. Człowiek całe życie się uczy

Ja jestem zadowolony z tego 2 tygodniowego okresu. Czysta micha była i teraz lepiej wyglądam (przynajmniej tak ja to w lustrze widzę) niż przed. tak jakby krok w dobrą stronę to był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458

Bo to jest świetna sprawa. Za jakieś półtora tygodnia sam robię takie dwa tygodnie redukcji i koniec mostu.
Potem będą 12-to tygodniowe etapy, czyli 8-9 tygodni masy i 4-3 tygodnie redukcji.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
bo był dobrym krokiem ,słodkiewicz czesto mowił o tym ze warto sobie robic takie krótkie okresy 2 tygodniowe z intenstywnym cardio moze bez drastycznego przycinania wegli ,ja w celu poprawy wrażliwosci insulinowej daje metformine i świetnie sie w tym celu spisuje ,a co do clena to zwiekszona termogeneza i puls przyspiesza dodatkowo metabolizm wiec uwazam ze warto go wrzucic na taki okres w nie wielkich dawkach ;)

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-11-16 18:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jakbym miał na stanie, to bym wrzucił clena, nawet stałą dawkę powiedzmy 80 mcg. Na 2 tyg by nie wysyciło receptorów, a mogłoby fajnie się skomponować z aero i intensywnym treningiem. też będę przeplatał okresy wysokich kalorii z małymi. jeszcze spróbuję wejść na niskie tłuszcze i wysokie węgle, potem po 2 tyg zmiana niskie węgle wysokie tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
mysle ze nawet troche smalcu moze poleciec przez te dwa tygodnie takich zabiegów bo jak wiemy na początku najwiecej leci fatu i wody a metabolizm jeszcze tak mocno i szybko nie zwolni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Mi się wydaje, że trochę w pasie było mniej, ale to mógł być wizualny efekt mniejszej ilości żarcia w podrobach. Ale czułem sie bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
żoładek napewno sie troszke skurczył no i woda ja moze dam tez troche mniej białka w tym okresie zeby watroba odpoczeła wiadomo przez 2 tyg wiele to nie da ale zawsze to coś a nic nie stracimy na mięsie przez tak krótki czas
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium