SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z innej beczki, który ryż jest najbardziej sypki i najmniej klejący?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
basmati wg mnie tylko ma taki orzechowy posmak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Dlaczego na boldzie tak czuc glod,skad sie bierze ten efekt? PrzecieZ jak zjem 1h po treningu to moge zjesc 400g miesa, 2paczki ryzu,zaj**ac to sosem, doyebac 1kg warzyw i po 2h musze wypic bialko bo znow glodny jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
bo jestes hardcore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
rkarpinski
Z innej beczki, który ryż jest najbardziej sypki i najmniej klejący?


Ja wcinam Paraboiled tylko gotuje go trochę mniej. Też lubię sypki nieklejący ryż

A jak wrzucę na patelnie ryż+kurka i smażę przez 5-6 min to już całkiem miodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
A jak to jest z warzywami z puszki (marchewka w zalewe, fasolka szparagogiwa itd )? zachowują one w sobie jakieś witaminy itd ? To samo ogórki konserwowe.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
rkarpinski
Z innej beczki, który ryż jest najbardziej sypki i najmniej klejący?

sypany bez worka basmati albo brazowy

Zmieniony przez - konamb w dniu 2014-01-02 21:52:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Jest ktoś w stanie normalnie odpowedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Co do ryzu to ja teraz robie sobie kazdy, czy to bialy, brazowy, zolty, basmati sposobem takim, ze rozgrzewam patelnie, psikam troche pamem, wysypuje suchy ryz, ktory podsmazam minute, dolewam wode daje na maly ogien, jest sypki i miodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
zapomnijx4
Jest ktoś w stanie normalnie odpowedzieć


ale na jaka odpowiedz drogi chlopcze ty czekasz? po prostu masz dobry aptety nic tylko sie ciesz, to ze bold daje apetyt to tez nie do konca tak jest, bo ja lecialem 1750mg week i super apetytu nie czulem, kazdy jest inny, tobie sprzyja to jedz, tyle, bez rozczulan.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium