SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - nowy cel: start w MPJiW 2015 - str. 36,78,106,140,162

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Kabo słodził nie będę wiesz, że nie piszę złośliwie.Najbardziej masę widać w najszerszym i poprawiłeś nogi.Klata słaba,ramiona i przedramiona słabo.Napisz coś o wymiarach sprzed i na teraz.Dawaj ognia i daj spokój z tą pizzą ja już nie czituję:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad37
Kabo słodził nie będę wiesz, że nie piszę złośliwie.Najbardziej masę widać w najszerszym i poprawiłeś nogi.Klata słaba,ramiona i przedramiona słabo.Napisz coś o wymiarach sprzed i na teraz.Dawaj ognia i daj spokój z tą pizzą ja już nie czituję:).


co Ty moją funkcję przejmujesz?
kerad nie zapominaj że nie zbudujesz sylwetki startowej w 3 lata naturalnie w naszym wieku( pomijając zapuszczenie) kabo jako jeden z bardziej racjonalnych kolesi na forum raczej jest tego świadom i rok 2015 traktuje jako przetarcie bo pracy ma w chu$
ja tam podziwiam całą metamorfozę - upór, postęp jak i mega cel.
zakładam że kabo za 2-3 lata będzie na serio fajnie wyglądał i będziemy wszyscy mieli czego zazdrościć a jak nie to wpier#!#

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kerad, ja każdą krytykę przyjmuję spokojnie na klatę pod warunkiem że jest obiektywna (i zgodna z moją samooceną)
łapy też coś poszły ale że były małe to 50cm z nich nagle po masie nie będzie ,

zrobiłem jeszcze jedno na luzie, z dziś jeszcze pachnące,
zrób sobie zdjęcia w pozach to zobaczysz u Ciebie jak to faktycznie wygląda i nie pisze tego złośliwie
wymiary będą jak będziemy kończyli test HiTec



pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9, nie jest tak źle jak to ocenił kierad
Góra klatki wydaje się ok.
Jak ktoś słusznie zauważył szwankuje dól.
Moim zdaniem także szwankuje środek klatki.
Barki już fajnie się uwypuklają a i w ramionach też widać postęp.
Następnym razem jak będziesz robił fotkę stań w lepszym świetle - mam na myśli to ostatnie zdjęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
kabo... ja sie nie nam, ale IMO masujesz najlepiej w tym watku. Postep, nawet dla takiego laika jak ja, jest ewidentny. Faktycznie zdjecia w pozach uwypuklaja niedostatki... ale o to w tym chodzi. Ostatnie zdjecie bardzo ok. Ty te nogi masz symatryczne ? Moze to zludzenie optyczne, ale jedno udo wydaje sie wieksze...

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Giaur, w jakim świetle bym nie stanął to i tak nie wygląda to tak jak na żywo więc na siłę nie szukam dobrych miejsc . Jakbym ostatnią fotę robił lustrzanką a nie telefonem to pewnie też by był inny efekt, ale nie chciało mi się jej wyjmować z szafy do jednej foty . Dzięki za opinię.

Marcel, nogi mam mocno niesymetryczne ze względu na moją kontuzję biodra. W obwodzie 2-3 cm średnio. To jest chyba drugi największy mankament do poprawy przez najbliższy rok. Może znajdziemy na to jakiś patent .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja uważam podobnie jak Marcel. Super progres. Przede wszystkim Kabo nie łapie fatu. Masa a masa... Jestem pełen podziwu i jak dla mnie progres ewidentny! Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Wiem, że to bardzo trudna sprawa, dodatkowo dochodzi wiek. Przy tych treningach , które mam i odżywianiu wyniki powinny być lepsze ale niestety ten wiek chyba robi różnicę. Na siłce widzę młodych kolesi którym szybko zmienia się sylwetka na + a może coś łykają. Niekiedy robię sobie zdjęcie i odechciewa mi się ćwiczyć bo jest dupa ciemna. Patrzysz w lustro i mówisz jest dobrze robisz zdjęcie a tam mizeria, nie wiem o co chodzi.Geny też są chyba ważne a patrząc na ojca to szału nie było. Ale walczę pomimo coraz bardzie doskwierającego bólu w kolanie i łokciu. Kabo jedziesz dalej powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Wojtek - fatu trochę niestety złapałem, ale tragedii póki co nie ma więc masa będzie szła dalej

kerad - u mnie jest to samo hehe, ale może kiedyś wymyślą lustra co potrafią zdjęcia robić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nas czeka w dziale :"Po 35 roku życia" w 2013 roku?

Następny temat

prosze o rade

WHEY premium