Ada Kaczmarek pozazdrościła koleżankom po fachu z Wrocławia i postanowiła otworzyć kopię działalności państwa Leoniewskich? Nazwa firmy jest łudząco podobna… Wszyscy dobrze wiemy, ze prawie robi wielka różnicę. Ale nawet te skopiowane pomysły odnoszą czasami sukces. Ciekawe czy treningi będą odbywać się w nowym studio treningowym Julii Fusieckiej? Wygląda na to, że tak.

ZOBACZ: Julia Fusiecka otwiera nowe studio treningowe!

W końcu jak wszyscy wiemy dziewczyny się przyjaźnią. Miejmy nadzieję, że łączące je interesy nie popsują ich fit przyjaźni. Niemniej jednak życzymy powodzenia Adzie i Norbertowi.

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (4)
alexus

dżizas,taka młoda dziewczyna a twarz po tych botoxach już zajechana jak pet w kałuży... czy ona siebie w lustrze nie widzi??

0
maly999

haha

0
natalijka

mi sie też rzuciło w oczy że twarz jak u Melani :/

0
kasiakitka

botox botoxem, wole nie oceniac po wygladzie... ale ja bym nigdy nie poszła na trening do dziewczyny, która zupełnie nie potrafi ćwiczyć. kiedyś oglądałam jej trening na instagramie i byłam załamana co ta Ada wyprawia. Chyba, że to trening dedykowany pogłębieniu hiperlordozy ;-) Na zdjeciu planka bardzo dosadnie prezentuje swoje umiejętności wypinania pupy, ale na pewno nie utrzymywania napiętego całego core.

0