Wygląda na to, że znana wszystkim zawodniczka bikini fitness Ada Kaczmarek na dobre zapomniała już o swoim ex narzeczonym Norbercie. Dwa lata temu poznanianka rzuciła wszystko, przeprowadziła się do Wrocławia i planowała wspólne życie u boku zapaśnika. Był wspólny biznes, romantyczne oświadczyny w Paryżu, a tu nagle… koniec i przeprowadzka Ady do Warszawy. Chociaż nie dała poznać po sobie, rozstanie na pewno bolało... Na szczęście stolica dodała jej skrzydeł i Ada skupiła się na karierze.

Jak donoszą nasze źródła, podczas zawodów Olympia Amateur w Hiszpanii, Ada nie tylko zdobyła dwa medale srebrny i brązowy, ale też wpadła w oko zawodnikowi IFBB PRO startującemu w kategorii Classic Physique. Jest to nie kto inny, jak 30-letni Brytyjczyk Neil Currey.

Chociaż na ich profilach nie znajdziecie wspólnego zdjęcia (jeszcze), to wszystko wskazuje na to, że podchodzą do związku na poważnie, bo Neil przeprowadził się do Warszawy. Chętnie za to publikują fotki na swoich Instastories. Ada zdradziła, że planują nawet wspólne starty. Mamy nadzieję, że wspólna pasja, która ich połączyła, nie poróżni ich podczas trudnych przygotowań do zawodów. Jak zawsze, z całego serca życzymy szczęścia!