SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - nowy cel: start w MPJiW 2015 - str. 36,78,106,140,162

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
Kanapka drwala jest całkiem smaczna, chociaż muszę przyznać, że w tym sezonie jeszcze nie próbowałem, bo jako cheat'y raczej wybieram KFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
RafalRRRR
WojtekA4
MaGor a Ty jesli mialbys zrobić cheata, to co by to było?


Bułka z masłem




Nieeeee, masło to zdrowe tłuszcze
bułka z bananem byłaby lepsza - pszenica, fruktoza

@Wason, ja żadnego KFC nie mam po drodze chyba, a poza tym ich panierka mi wybitnie nie smakuje, a po trzecie kura na cheata to brzmi jak żart

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-12-21 20:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdrowe, niezdrowe. MaGor już mi mowił, iż jedno z goszych połączeń to chleb ze smalcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
Chleb ze smalcem własnej roboty to najlepszy suplement na siłe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
Jedna z niewielu rzeczy do których mam taką cierpliwość jak wytapianie tłuszczu ze słoniny przed dodaniem cebuli i jabłka :)

Zmieniony przez - wason77 w dniu 2014-12-21 20:56:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
Dodam jeszcze, że warunkiem jego skuteczności jest dawkowanie - nie częściej niż raz na kwartał - w innych przypadkach może mieć niepozytywany wpływy na otoczenie mięśni brzucha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
WojtekA4
MaGor a Ty jesli mialbys zrobić cheata, to co by to było?

Ja to w ogóle niedzisiejszy jestem, ale uważam, że czity to wyznacznik braku ładu w życiu. Serio. Skoro tęsknisz do koryta, to znaczy, że emocjonalnie leżysz i kwiczysz. Mała dziewczynka w ciele silnego faceta

Postaram się jakoś ułożyć treść żebyście nie odkryli ile lampek wina wypiłem

Teoria z napędzaniem metabolizmu żarciem z fast fooda - moim zdaniem - jest wyjęta z samego środka dupy i służy jedynie dogadzaniu słabościom charakteru. Rzetelnych podstaw biomedycznych, dietetycznych itp. raczej brak. Niby na dietach LC strzał węgli potrafi podkręcić metabolizm. Niemniej jednak powinny to być węgle, a nie węgle. I sam już nie wiem, czy lepszy zwyczajny cukier, czy pszenica (gluten) i jej przetwory. Bo wygląd to jedno, a zdrowie to drugie. Owszem, w przypadku węgli masz momenty w życiu kiedy metabolizujesz cukry lepiej i takie kiedy one niszczą. Nie dotyczy to gości, którzy przez lata pracowali nad zniszczeniem gospodarki insulinowej (np. ja) A co w przypadku diet "zrównoważonych"? Jaki sens ma czit w ich przypadku? Skoro codziennie rąbiesz 100-150 g ryżu, to jakim prawem domagasz się jakiegoś bonusu o dużej zawartości węgli? W imię czego?

Po drugie: tłuszcze trans zawarte we wszelkiego rodzaju fryturach stosowanych nagminnie w FF. Da ktoś głowę za pizzę z dużej sieci? Albo za jakieś cuda obsmażane w budzie u Chińczyków?
Tu już nie ma taryfy ulgowej. Tłuszcze trans nigdy nie będą metabolizowane lepiej czy gorzej. One nigdy nie będą obojętne. Są złem zawsze i wszędzie. I możesz być po zawodach Crossfit Games, a one i tak Cię odrobinę zdewastują. To nic, że nie przytyjesz od nich. Robią swoją robotę i tak i tak.

Ja z tej szkoły, że nawet czasem nie wolno, bo facet ma mieć postanowienie, a nie marzenia
Gdybym miał zaczitować? Z hardkorowych wyzwań to szarlotka i sernik. Z grzechów mniejszych owoce w dużych ilościach. Inne potrawy mnie nie interesują. Mnie w ogóle żarcie mało obchodzi. A jestem tak wysuszony z węgli, że w przypadku kaprysu dużego kalibru mogę sobie pozwolić na jakieś fanaberie. I nigdy nie nazwę ich czitem Bo czit to oszustwo. A siebie to nawet ja boję się oszukiwać

Zrozumiałe było? Bo korek mi się rozleciał od butelki, a szkoda żeby zwietrzało

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
wason77
Dodam jeszcze, że warunkiem jego skuteczności jest dawkowanie - nie częściej niż raz na kwartał - w innych przypadkach może mieć niepozytywany wpływy na otoczenie mięśni brzucha :)

A to się zgadza Węgle + smalec = energia. Niektórzy twierdzą, że aż około 35 kcal. Serio. 4 + 9 = 35 Związki wysokoenergetyczne to cuda rodem z Krainy Czarów
Problemem są zmiany miażdżycowe, a nie tylko obwód talii. Bo smalec i cukier prosty to problemy z naczyniami.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
@MaGor
Generalnie napisane genialnie i pod wszystkim bym się podpisał dwoma rękoma.

Ale niestety muszę stweierdzić, że cheaty działają - jest tak samo jak z glukozaminą - nikt nie potwierdził jeje skuteczności klinicznie ale jednak pomaga.

A poza tym cheat działa jako swoista nagroda dla organizmu, Tak jak ładowanie przy diecie keto.

Czy to jest oznaka słabości - nie wiem.

Ale niestety większy postęp się zaczął dopiero, gdy zacząłem cheaty stosować.

Poza tym to taki miły dodatek, np. żona chce iść do restauracji na obiad i co jej wtedy powiesz? (Nie mogę, nie chcę, jestem na diecie) na pewno nie posłuży to poprawie relacji, które i tak są zepsute tym, że 4x w tygodniu jestem na siłowni.

Dlatego uważam, że cheat'meale są potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
MaGor - było zrozumiałe, na zdrowie .

i dokładnie chciałem napisać to co Wason, cheat meal działają na psychę, głównie tym którzy maja ja słabą. Mnie ogólnie do cheatów nie ciągnie, ale trener kazał .


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-12-21 21:23:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nas czeka w dziale :"Po 35 roku życia" w 2013 roku?

Następny temat

prosze o rade

WHEY premium