SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - nowy cel: start w MPJiW 2015 - str. 36,78,106,140,162

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Też czuję się zawiedziony, że nie będzie kontynuacji szczegółowej. Liczyłem na kopalnię wiedzy i małą ściągawkę bo też jadę z masą.Powodzenia życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
nie znam się na allaszkach
większe zaskoczenie to fakt, że w końcu twarz pokazałeś chodzi o ćwiczenie mimiki też?
przyznam kabo uczciwie i bez bicia ( tylko się nie gniewaj jak połowa forum dzisiaj) - nigdy bym nie obstawiał że akurat Ty będziesz w MP 2015
fajnie że masz profesjonalnych trenerów ale szkoda że nie chcesz prowadzić dziennika "na bogato" bo teraz to może będzie skarbnica wiedzy.

jak by nie patrzył powodzenia i tyraj dalej - przyznam że trochę głupio mi będzie jak wbijesz np. masę za rok na czyste 79/80 kg bo tyle to ja na redukcji ważyłem a ty będziesz wtedy kox przy takim wzroście


Gwidu - pokazałem się bo doszedłem do wniosku, ze Ojan ma rację znajoma z netu morda może też w czymś kiedyś pomóc , sesja zdjęciowa jest zawsze dla mnie wyzwaniem, nie przychodzi jeszcze naturalnie pospinanie wszystkiego co powinno być spięte w danej pozie, a na dodatek z uśmiechem na ustach (do tej pory mina nie była ważna bo zamazywana, teraz to się zmienia)
poza tym trzeba się pokazywać, zacząć przyzwyczajać do sławy bo już za rok będą wywiady, uściski dłoni, gratulacje wizyty w zakładach pracy ... ,
i powiem szczerze, że start to dla mnie też jest zaskoczeniem i przyszedł dość spontanicznie, widocznie potrzebuję potężnej dawki motywacji żeby działać na pełnej k***ie, lepszej motywacji do zbudowania sylwetki chyba nie będzie

ojan
Zapomniałem - ile masz wzrostu?
Cel mi się podoba


zależy jak się zmierzy niestety 175-176, czyli w klasyku mam +4 lub +6kg, chociaż wydaje mi się, że za rok to jeszcze nie będzie moim problemem, będę się cieszył jakbym dobił do 79kg w formie startowej , nie wiem jeszcze czy to realne, zobaczymy na wiosnę

kerad37
Też czuję się zawiedziony, że nie będzie kontynuacji szczegółowej. Liczyłem na kopalnię wiedzy i małą ściągawkę bo też jadę z masą.Powodzenia życzę.


kontynuacja będzie na tyle szczegółowa na ile czas pozwoli, pamiętajcie też, że to sport indywidualny i wszystkiego nie da się zastosować z szymelka, w zasadzie makro z diety podałem to się nie zmieni przez jakiś czas, treningi wszystkie też są i też przez kilka tygodni będa się powtarzać , jak będą zmiany to będę pisał, ale tak naprawdę to skończyło się improwizowanie w kuchni, jeżeli ktoś śledził dziennik Fifiego, którego tez prowadzi treneiro to łatwo może sobie wyobrazić jak wygląda dieta - baza to owies, ryż, jaja, kura, lniany, warzywa, białko i tak w kółko, póki co czyściej się nie da

żona zaczyna już narzekać, a to dopiero początek - w tym tygodniu np w poniedziałek i wtorek wieczorem mnie nie było bo trening, wczoraj byłem na kolacji służbowej, dziś i jutro trening - 5 wieczorów pod rząd jestem poza domem, kiedyś cierpliwość się skończy więc próbuję ograniczać będąc w domu czas spędzony z kompem/telefonem, a w pracy tez zazwyczaj nie ma czasu żeby coś pisać


pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
Zdaje się, że to Gwid pisał o korzyściach z bycia znanym w internecie. Ja mogę jedynie potwierdzić przyjemność z bycia rozpoznawalnym i miłych powitań przez kibiców kulturystyki.
Treningi w siłowni zajmują więcej czasu niż treningi w domu ale są przyjemniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Czwartek 21-08-2014


Dieta
Dieta B/T/W(Wnetto)/kcal: 224/109/441(410)/3900

Trening: Barki, triceps, brzuch + orbitrek



pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
do ilu kcl dojdziesz z dietą? w takim tempie to do 5000 chyba za 2 miechy dojdziesz zaczynasz z większym bilansem niż kończyłeś ostatnią.


Zmieniony przez - Gwid w dniu 2014-08-22 18:31:51

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie wiem do ilu dojdę i wiem, że zaczynam wyżej niż kończyłem poprzednią masę
ja teraz wykonuję polecenia i nie dyskutuję, będzie trzeba to 10kkcal będzie szło

zresztą to teraz mam większe ssanie i apetyt niż na 2400

spadam zaraz na trening bo plecy same się nie zrobią

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-08-22 18:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Kabo - forma git, droga którą idziesz jeszcze lepiej
mocno kibicuję i zazdroszczę (u mnie niestety chwilowa niemoc ogólna, ale od września chcę coś zacząć działać konkretniej

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Piątek 22-08-2014



Trening: Plecy, łydki
Session Length 01:18:16
Weight Lifted 20785 kg



Jakoś dziwnie się czuję bez podciągania na treningu pleców, ale może później się dołoży .

Kuba - wracaj szybko, bo to Ty masz z prowadzących dzienniki w 35+ największy potencjał w tym sporcie . Nie zmarnuj tego co wypracowałeś.

pozdr. kabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
W weekend regeneracja. Poszedłem sobie dzisiaj na basen z zamiarem popływania rekreacyjnie i pomoczenia się w jaccuzi, ale na miejscu zorientowałem się, że nie mam kąpielówek . Więc zamiast basenu była sauna . Z 3 saun wybrałem taką, która teoretycznie powinna sprawdzić się najlepiej. Oto jej opis:

Sauna Infrared

Przypomina wyglądem i działaniem sauny tradycyjne, jednak różni się od nich zastosowanym źródłem ciepła – zamiast pieca elektrycznego są tu promienniki podczerwieni, które emitują biologicznie aktywną energię podczerwoną. Niższa temperatura wewnątrz kabiny (37-54°C) pozwala korzystać z niej także osobom starszym i z kłopotami z krążeniem. Seans w podczerwieni to pasywny trening fitness, który bez obciążania stawów i intensywnych ćwiczeń przyspiesza przemianę materii o około 40%. W ciągu 30-minutowego seansu spalamy od 900 do 2400 kcal, czyli 3 razy więcej niż podczas joggingu, czy szybkiej gry w tenisa. Kabina działa upiększająco i oczyszcza organizm z toksyn. W cieple infrared wraz z wodą wydalane są zbędne produkty przemiany materii, cholesterol oraz tłuszcz i rozpuszczone w nim toksyny. Ciepło IR zmniejsza sztywność stawów, powoduje rozciągliwość tkanek kolagenowych, rozgrzewa mięśnie i stawy, gwarantuje lepszą kondycję oraz ochronę przed zakwaszeniem i bólem mięśni po ćwiczeniach fizycznych. Infraterapia łagodzi ból stawów, pleców, kręgosłupa, głowy, mięśni i nerwobóle.


Posiedziałem w niej z 20 minut. Placebo działa bo czuję już jakby lepsze rozciągnięcie .

pozdro.

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-08-24 18:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
To chyba będziesz częściej odwiedzać tę saunę!?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nas czeka w dziale :"Po 35 roku życia" w 2013 roku?

Następny temat

prosze o rade

WHEY premium