SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Tygrysekk
Potrafię sobie wyobrazić przysiad tylny bez trzymania sztangi (widziałem na youtube), ale przedni....


też mi było trudno to sobie wyobrazić, a tym bardziej zrobić ale nie taki wilk straszny, nawet cieszę się, że mam go w planie treningowym
o takie coś:



1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Tsubame33
nightingal
Tsubame33
nightingal
.. i lekko blady z tego powodu

To baza pod makijaż zombiaka jest, pytanie czy jest w planie...


No nie ma - robię zwykłe przysiady tylko na czwórki obecnie. Poza tym nie mogę zmierzwić włosów bo mają ze 3 mm obecnie


No to może może chociaż przysiad sumo... jak strój byłby odpowiedni, to na fryzurę nikt nie zwróciłby uwagi



ahhaahhh strój sumo na pewno by wzbudził zainteresowanie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Ale to do takiego stroju muszę duuuuużo masy dorobić, jakiejkolwiek

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Ale to do takiego stroju muszę duuuuużo masy dorobić, jakiejkolwiek

Ok, to jak już uda się zrobić tą masę, poprosimy o film instruktażowy, bo techniki trzeba się uczyć od najlepszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
23-25.02.2018r.

3 dni bez treningu, obowiązki mnie przerosły, kolejny weekend w którym nie odpoczęłam.... micha rozjechana maksymalnie i do tego brudna i zbyt dużo kcal, więc chwalić się nie ma czym czuję kryzys, zaczynają mnie obowiązki przerastać, do tego nie chcę odpuszczać treningów, więc zaczynam się stresować do tego @ i jest tak zimno, że gile zamarzają w nosie noo... to ten - musiałam pomarudzić sobie, bo nie wiem co robić ...

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
eh niech ta wiosna juz przyjdzie to wszystkim się poprawi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Widzę, że nie tylko mi się nazbierało żeby pomarudzić, zaraz się wszystko ułoży i będzie dobrze :) Treningi nadrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe dziewczyny moze jakas grupa wsparcia? U mnie dzisiaj -11, spuchlam na maxa i znowu sie nie wyspalam- taki pierwszy dzien @. Na trening tez mi sie nie chce isc ale wiem ze dobrze mi zrobi. Wczoraj mimo zimna przeszlam sie z 40min i zaluje ze tyle razy sobie odpuszczalam bo "za zimno".
Ale jak duzo obowiazkow i brak regeneracji to nie ma co cisnac na sile, swiat sie nie zawali jak sie nie zrobi treningu pare razy, a stres to jedna z najgorszych zmor dzisiejszych czasow- i niestety wiem co mowie. Na luzie babki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium