SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693088

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
Alo,
Bardzo dziękuje za rady co do żywienia
Ogólnie mi też nie wchodzą śniadania ale wpycham na siłę jedzenie dla dzieci, przeciery owocowe i siakieś tam inne, koktajle też piję
Mam nadzieję, że to wystarczy
Jak na razie po trzech dniach schudłam 1,5 kg i to bez ćwiczeń, pewnie w większości to woda ale motywacja jest
Dzisiaj idę zapisać się na basen pewnie efekty będą bardziej widoczne
Na razie uciekam.
Będę informować na bieżąco o moich postępach.
Całuski.



Adrianna

Adrianna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65
YO zaczne odtego ze wrocilem po calonocnym rozladunku kalafiora do domu niesty odrazu wchlonolem 4 kanpki;) i lulu do 11 wstalem serek wiejski ciach po 30 minutach therma czekalem czekalem hmmm nic poza spoconymi dlonmi (ale to chyba bardziej adrenalina nish therma) nic nie zauwazylem czekalem ok 1h no ale nic tam pomyslelm i na rowerek rehabilitacyjny;) krecilem 40 minutek co mnie zaskoczylo ze nie moglem wrecic serca na 160 uderzen na minutke oscylowalo miedzy 140-150 ale to chyba dobrze no oczywiscie spocilem sie jak mops pod rowerkiem to ocean z potu;) pisze teraz posta czujesie ok ale chyba jestem jedna z tych 20 osob na ktore terma nie dziala ale narazie sie nie zalamuje zobacze jak bedzie gdy sie dobrze wyspie a moze poprostu musze wypoczac dobrze ale zobaczymy z therma czy bez mam zaaiar popracowac nad soba (obym sie mylil co do thermy;) ) kurczaki zobaczymy po tygodniu pozdrawiam :)

jakby tak sie dobrze zakrecic to tu moze byc dla nas raj

jakby tak sie dobrze zakrecic to tu moze byc dla nas raj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65
jeszce jedno zauwalylem wlasnie teraz kiedys pociagnolem sobie zielonego liscia mialem takie dziwne uczucie jakby cialo bylo strasznie ciezkie paczac w jeden punkt czulem sie jakbym mial zaraz sie przewrocic hehe ;) i odwalilem tez nieza gupotke za kolko usiadlem ale jazda byla (dzieki Bogu nic sie nia stalo) o tej pory nie biore tego ****u ale co jest mam dokladnie to samo uczucie teraz po thermie wiec chyba bedzie ok poczekamy zobaczymy czyzby za malo wegli? pozdrofka (obserwujemy dalej

jakby tak sie dobrze zakrecic to tu moze byc dla nas raj

jakby tak sie dobrze zakrecic to tu moze byc dla nas raj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Nicolai spojrzalem w twoj profil i bez obrazy mam pytanie "Z czego ty sie odchudzasz??" ... ja przy moim wzroscie caly czas mam wrażenie ze brakuje mi troche jeszcze miecha, ale ty ????

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Widzisz panie, taki kompleks Całe życie było mnie za dużo, to teraz jade w dół na maksa, nawet profil powinienem zaktualizować i pozmniejszać niektóre dane (waga i brzuchol ) Poza tym cykl TP kończę w poniedziałek już i basta z ECA; oby raz na zawsze (ale nie sadzę )
No a od października już typowa masówka

Dzięki Redrum - napisałeś coś, co ostatnio często słyszę od znajomych - no i ****a za***iście, ajak!

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Ja bym sie bal tak ostro jechac w dol ... potem z odrabianiem i tak troche sadla zlapiesz ... no ale sa gusta i gusciki ... a moze twoja maniura tak Ci motywuje ....


Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Maniura...? Jeśli to jakieś nie znane mi określenie na panienkę, to cóż... Niejedna sprawa miała swój początek między damskimi nogami >>>10<<<

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
ej cos niemoge zmoaiwc tej thermy pro bo sklepik na www.kulturystyka.tv niedziala! pozatym mam pytanie czy mozna przyjmnowac 2 tabletki dzinnie jedzac tylko sniadanie?bo jestem przyzywczjaona jesc tylko 1 posilek dzinnie i niehce tego zmieniac?pozatym gdzie ja teraz mozna zmaowic???????????

giiNgeRrKa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19683
redrum: taki maly offtopic.. ale wlasnei zobaczylem w Twoim proflu
ze grasz na kontraktach terminowych ...
Ostatnio myslalem zeby sprobowac ... ( na WIG20 )
znasz moze jakies ciekawe strony o tej tematyce,ksiazki itp
od czego zaczac :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2860
Nicolai,
Mozesz mi podac plan treningu jaki sobie zapodasz od pazdziernika (masa) ?
Wlasnie wtedy bede konczyl swoj okres przygotowawczy. Bylbym bardzo wdzieczny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium