SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
sluchajcie wczoraj na imprezie oczywiscie nie wytrzymalam,ale wypilam tylko kilka lampek szampana no i nic nie jadlam ponad programowego,lece dalej dietke i tyle,ale jak sie dzis rano przejzalam w lustrze to widze ze mimo grzechow i potkniec efekty sa super,wiec dziewczeta prosze sie nie przejmowac malymi porazkami,grunt to nie rzucac sie na jedzenie,nawet grzeszyc mozna sie nauczyc z umiarem:)
jovenka a ty niebawem bedziesz musiala xs zwezac))
pozdrawiam was wszystkie i ide sie delektowac kawusia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
jakos w moim przypadku nei moze sie pojawic tzn mnie kiedys bardzo zranil chlopak ktorego kochalam ponad wszystko juz dwa lata jestem sama tzn spotykalam sie ostatnio z kims ale dla mnie to nie bylo to i tak wlasnie jest jak facetom zalezy to mi cos nie pasuje a jak mi to znikaja nie wiadomo czemu

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Toba na spacer z mila checia ale mozesz mieszkac na drugim koncu Polski

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
Nikita nie martw się jest takie powiedzenie ze im bardziej szukasz tym trudniej znaleźć i uwierz mi to prawda!!!
Pozytywne myślenie przyciąga to czego chcesz nawet odpowiedniego faceta, tylko cierpliwości, nie myśl o tym czego nie masz ale o tym co możesz mieć i to niebawem a wszystko ułoży się na miejsce i facet tez się znajdzie.
Moja przyjaciółka czuła podobnie jeszcze rok temu tylko ze w dzień kiedy wyszła na piwko bez myślenia o tym czy kogoś znajdzie spotkała faceta z którym w tym roku się zaręcza i planują dziecko tak ze GŁOWA DO GÓRY!!!!!!!))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
wiem dokladnie o czym mowiesz,niestety w milosnej materii nic sie nie da przyspieszyc,ale zapewne wkoncu i tobie bedzie pasowalo i wybranek nie zniknie,wiosna juz w najlepsze wiec wszystko sie moze zdarzyc!!!!:)tylko mysl pozytywnie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
elvis dokladnie tak!!!!:)widzisz nikita skoro obie niezaleznie napisalysmy ci to samo to cos w tym musi byc!!!!))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
mam nadzieje ze macie racje

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
a mnie tu nie było od... trzech stron pisania piwko było pycha dziewczynki i nawet zapiekanka smakuśna za was 1 browiec poszedł lol

ćwiczenia zaczynam od dzisiaj oficjalnie, po południu dodatkowo mam pielenie chwastów na działce masakra...
a jak tak czytam co piszecie, i tak przypominam sobie co piszą na innych forach to zdaję sobie sprawę, że te racje żywnościowe wystarczają, że nikt aż tak bardzo nie narzeka na jedzenie,


w tej diecie problemem są pokusy, a nie to co i ile jemy...
tu po prostu trzeba mieć silną wolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
Nikita jak chcesz się dowiedzieć coś więcej to jest nawet dokumentalny film na ten temat "Sekret" można go ściągnąć z neta, tam się wypowiadają ludzie w jaki sposób pozytywne myślenie działa na to co się dzieje w okol ciebie, warto zobaczyc.
Nawet jesli w to nie dokonca uwierzysz to napewno sie zaczniesz zastanawiac.
Poza tym koncentruj się na diecie a później facecie wszystko po kolei i pomału a będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
Reve kusisz babo, ja mam 11dzien i im bliżej końca tym trudniej wytrzymać ale jestem silna (tak myślę?!) oby do poniedziałku i kończę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium