SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Wypisana jest każda seria.Do upadku mięsniowego lub przekroczenia momentu upadku jest tylko ostatnia seria.

Dzisiaj trenowałem plecy:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6030
Czy po redukcji przechodzi Pan z dnia na dzien na mase czy stopniowo dodaje kalori?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Po startach jest roztrenowanie,potem przerwa a masa dopiero po kilku miesiącach.Nie rzucam się na jedzenie i po starcie powoli odbudowuje bilans kalori

dzisiaj trochę lżej poćwiczylem klatkę i barki
butterfly
3 serie po 12-15powt

wyciskanie sztangi na skosie
1 seria 15powt
2 seria 10powt
3 seria 8powt

krzyżowanie linek
3 serie po 12-15powt

wyciskanie na maszynie
1 seria 12powt
2 seria 10powt

unoszenie sztangi wzdłuż tulowia
1 seria 15powt
2 seria 12powt
3 seria 10powt

unoszenie bokiem na wyciagu
2 serie po 12powt

unoszenie w opadzie na wyciagu
2 serie po 15powt

unoszenie przodem
talerza 20kg
2 serie po 15powt

wyciskanie na maszynie
2 serie po 10powt

Jutro ostatni trening przed wylotem do Marrakesh

forma z 31 pażdziernika

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Po prostu WOW !! szerokość czwórek po prostu wymiata. Będzie wysokie miejsce na mistrzostwach ! nie widze innego wyjścia, bardzo ciekaw jestem jak wypadniesz przy innych zawodnikach bo forma jest naprawdę pierwsza klasa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Andrzeju, dla mnie forma znakomita, nie ma się do czego się doczepić!
Oby na scenie poszło wszystko w 100%. Jak sam oceniasz swoją formą na przestrzeni tylu lat startów?
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Na pewno wyglądam lepiej niż na wiosne,ale to nie dziwi bo sezon wiosenny nie był na 100%.Rok temu na MŚ bardzo wyszczuplałem więc myśle,że teraz też lepiej wyglądam.Mój obecny wygląd mogę porównać do 2011 roku z MŚ w Bombaju,chociaż teraz na 100proc mam lepiej pocięte nogi.Trudno tak oceniac,wszystko i tak zależy od tego jak wypadnę w porównaniach z innymi zawodnikami na scenie.

Dzisiaj potrenooałem ręce i brzuch

izolowane uginanie z hantlą
2 serie po 10-12powt

uginanie jednorącz na wyciągu(lina)
2 serie po 12powt

uginanie z hantlami w siadzie
1 seria 10powt
2 seria 8powt

prostowanie na wyciągu
3 serie po 12-15powt

prostowanie zza głowy z liną
3 serie po 12-15powt

pompki na poręczach
2 serie po 12powt

unoszenie nóg
3 serie po 15-20powt

skłony na wyciągu
3 serie po 15powt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
może warto zestawić jakieś foto z tego okresu i z poprzedniego ? chodzi mi o takie zdjęcia właśnie na siłowni, na pewno warto porównać

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15368
Panie Andrzeju napisał Pan że robi trening naczczo cały czas czy chodzi tylko o aeroby czy także o trening siłowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Info z facebooka:

"Przyjechaliśmy z półfinałów. Wyszedłem do pierwszego porównania wiec powinienem być w finale. Niestety okazało się ze tylko mnie się powiodło. Chłopaki mimo świetnego przygotowania zajęli miejsca tuż za finałowa 6. Obsada była mocna jak to w krajach arabskich. Nie mam juz towarzysza do diety bo ekipa ma wyzerke:). Jakoś wytrzymam
Jutro dam z siebie wszystko i przyjmę każde miejsce tylko ni znów 4. Please:)"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

Następny temat

Mono z Vitalmaxa

WHEY premium