SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Dzisiejszy trening grzbietu

podciąganie na drążku
2 serie po 12-15powt

sciąganie na wyciagu podchwytem
1 seria 12powt
2 seria 10powt

wiosłowanie jednorącz półsztangą
1 seria 12powt
2 seria 10powt

wioslowanie ze sztanga podchwytem
1 seria 110kg 12powt
2 seria 130kg 10powt

szrugsy ze sztangą
1 seria 140kg 12powt
2 seria 160kg 10powt

martwy ciag
1 seria 140kg 10powt
2 seria 170kg 10powt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
ale plegar :O

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3992
Wszystko fajnie, ale od razu leci pytanie dlaczego po dwie serie? Ciekawi mnie to ;)

Zmieniony przez - Tusss w dniu 2013-11-19 18:18:18

"Nigdy nie jesteś dostatecznie dobry zawsze możesz być lepszy! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Gdzieś były badania ,że 2 pierwsze serie są właściwe tzn najbardziej pobudzają mięśnie..A dalsze czytaj tego samego ćwiczenia spalają tylko kcal,ale ile w tym prawdy to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
MrBlue lepiej nie filozofuj

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
MrBlue ma trochę racji.Zeby pobudzić mięsień do wzrostu nie potrzeba wielu serii.Jeżeli seria wykonywana jest na odpowiednim obciążeniu porawnie technicznie i akcentowaniem fazy negatywnej powtórzenia (największe mikrouszkodzenia włokien mięśniowych powstają w fazie negatywnej)to do pobudzenia wzrostu wystarczy nawet 1 seria(po rozgrzewce i seri wprowadzającej).Ja już kilkanaście lat temu zauważyłem że im trenuje mniej i rzadziej tym szybciej rosnę,ale trening musi być intensywny.Jednak wiele osób dobrze reaguje na trening o dużej objętości więc nie ma szablonu dla wszystkich.

Dzisiaj klatka i biceps

wyciskanie na płaskiej
1 seria 60kg 15powt
2 seria 100kg 12powt
3 seria 120kg 10powt
4 seria 140kg 10powt

krzyżowanie linek
1 seria 15powt
2 seria 10powt

wyciskanie sztangielek na skosie
2 serie po 12powt

butterfly
2 serie po 12powt

uginanie ze sztangą
1 seria 15powt
2 seria 10powt
3 seria 8powt

uginania młotkowe
1 seria 12powt
2 seria 10powt

izolowane uginanie ze sztangielką
2 serie po 12powt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
to ja mam tak z bickiem np. nawet same młotki mi wystarczą 3serie tego ćwiczenia właśnie z akcentowaniem fazy negatywnej i rosną ,a z plecami to mam już problem, pod każdym kątem muszę je katować...

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3992
Kiedyś właśnie gdzieś czytałem o takiej metodzie i jako jedyna wydawała mi się słuszna lecz nikt jej nie stosował z tego co szukałem teraz jestem pozytywnie zaskoczony. Dziś zrobiłe plecy treningiem wyżej i jest pozytywnie na odciążenie stawów do końca masy pociągnę taką metodą czyli półtora miecha :) Będę śledził i jeszcze pytanie jedno ile razy w tygodniu Pan trenuję i jak dzieli partię. Pozdrawiam :)

"Nigdy nie jesteś dostatecznie dobry zawsze możesz być lepszy! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Trenuje 4 razy w tygodniu każdą grupę mięśni raz na tydzień.Aktualny split jest chyba strone wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
chimera1
MrBlue lepiej nie filozofuj



Jednak troche racji miałem ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

Następny temat

Mono z Vitalmaxa

WHEY premium