SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
Cobraf
...
Przy dużym ciężarze z taką techniką sztangą złamała by go na pół i nie bylo by co zbierać. To właśnie ciężar weryfikuje czy technika jest prawidłowa i naturalna dla ciała....


te Twoje teorie o łamiącej sztandze na pół, piszesz scenariusze do horrorów


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388465
cobra widzialem twoje filmy na youtubie, nie wiem jak w ogole czlowiek wygladajacy jak ty moze miec jakies watpliwosci co do wykonywania przysiadow przez jednego z czolowych polskich kulturystow? odrazu pisze ze nie chce cie obrazic ani nic takiego, tylko jak juz pisalem, nie kazdy jest w stanie robic przysiady, a teori na ich temat sa miliony, temat rzeka i nie ma poprostu co sie rozpisywac.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-01-26 13:49:06

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
cobra widzialem twoje filmy na youtubie, nie wiem jak w ogole czlowiek wygladajacy jak ty moze miec jakies watpliwosci co do wykonywania przysiadow przez jednego z czolowych polskich kulturystow? odrazu pisze ze nie chce cie obrazic ani nic takiego, tylko jak juz pisalem, nie kazdy jest w stanie robic przysiady, a teori na ich temat sa miliony, temat rzeka i nie ma poprostu co sie rozpisywac.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-01-26 13:49:06

Dla mnie to zwykłe lecenie w ch**a
nie robisz poprawnych siadów - jesteś słaby, tyle w temacie
taka sama sytuacja jak z martwym ciągiem wersja "kultuyrystyczna" tj. bez odkładania na ziemię, to już nie jest martwy ciąg, to jakaś kiepska imitacja. Co do Cobry, dla mnie jest mega ogarnięty, zwróć uwagę na jego filmy n/t mobilności, wielu pomogły, w tym mi.
Co do wyglądu...
przykład:



Dan Austin, jakieś 68kg przy 315kg na mc
oraz:



w paskach/bandażach etc
Dla Was na sfde liczy się tylko to, by mieć 40w łapie na bfie 8%, zauważyłem, że dla Was dużo "lepszym" zawodnikiem jest licealista robiący setki niepotrzebnych izolacji niż porządny ciężarowiec z dobrymi wynikami.
Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - karzel w dniu 2014-01-26 14:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388465
tylko ze to jest temat nie jakiegos trojboisty a kulturysty, wiec i cwiczenia i ich wykonywanie jest calkiem odmienne. dla nas na sfd? tutaj kazdy ma inne poglady i kazdy jest ze swojego powodu... temat jest andrzeja kolodziejczyka, ja wchodze tutaj by zobaczyc jak czlowiek na jego poziomie cwiczy i sie odzywia, jak ktos by chcial ogladac trening trojboistow i ich dzienniki to poszedl by do innego dzialu.

ps. co do twojej imitacji martwego bez odkladania, to zwykle szczurki z silowni robia poprawnie(wg. ciebie) i nakladaja na sztange wiecej zeby pozniej odbijac ja od ziemi.

dla ciebie to lecenie w **** jak ktos przysiadow nie robi, a dla kogos ktos ich nie moze robic jest odwrotnie.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-01-26 15:00:58

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
No właśnie co ja się tam znam, nie mam 50cm w łapie.

Mam tylko ledwo 70cm w udzie i rekord 200kg w siadzie ATG przy 87kg wagi.

I takie pytanie, a kulturysta to jakiś inny gatunek człowieka? A trójboista inny? Hmm chyba trzeba odświeżyć wiedze z biologi bo coś pominąłem.

Zmieniony przez - Cobraf w dniu 2014-01-26 15:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
tylko ze to jest temat nie jakiegos trojboisty a kulturysty, wiec i cwiczenia i ich wykonywanie jest calkiem odmienne. dla nas na sfd? tutaj kazdy ma inne poglady i kazdy jest ze swojego powodu... temat jest andrzeja kolodziejczyka, ja wchodze tutaj by zobaczyc jak czlowiek na jego poziomie cwiczy i sie odzywia, jak ktos by chcial ogladac trening trojboistow i ich dzienniki to poszedl by do innego dzialu.


Nie rozumie, to kulturysta ma inaczej wykonywać ćw. niż ciężarowiec? Logika 3-letniego dziecka. U ciężarowców właśnie można zauważyć jak działa cialo na wysokich ciężarach (nie ujmując siły kulturystom). Stara szkoła, Arni, Gironda
tego gościa pewnie nei znasz:

lordknaga


ps. co do twojej imitacji martwego bez odkladania, to zwykle szczurki z silowni robia poprawnie(wg. ciebie) i nakladaja na sztange wiecej zeby pozniej odbijac ja od ziemi.


Nie wiem na jaką siłownię Ty chodzisz, ale w ch**owym pure poprawnie martwego nie robi nawet połowa perosnelu, dlaczego? Nie mam pojęcia. Co do szczurków... często widzę gości, 50łapa, w pasie tyle co w klacie, martwy ciąg u nich ogranicza się do podniesienia z ziemi i odbicia sztangi, wielki ryk lwa, bez spięcia łopatek i innych "mało" istotnych spraw podczas wykonywania martwego ciągu.
lordknaga

dla ciebie to lecenie w **** jak ktos przysiadow nie robi, a dla kogos ktos ich nie moze robic jest odwrotnie.


Znajomy z mieszkania, 194cm wzrostu, długie uda, krótka góra. Siady atg pizga aż miło, 3 lata temu ortopeda powiedział mu, że nie powinien ruszać sztangi bo umrze.

Panie Kołodziejczyk, prawda jest taka, że to Pan najlepiej zna swoje cialo i wie, jakie bodźce/izolacje/etc najlepiej działają u Pana, jednak z drugiej strony, dlaczego nie brać przykładu ze "starej szkoły" gdzie dipsy, podciąganie na drążku, martwy ciąg oraz pełne przysiady tylnie i przedni były podstawą porządnej sylwetki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2456
Bo liczy się POMPA .... teraz kulturystyka nie lubi się skażać... ciężkimi treningami... Bo oni nie są "Ciężarowcami" lepiej synthol wbić...
Dlatego złote czasy kulturystyki już były i minęły...

P.S. Nie jest to aluzja do właściciela dziennika.

Zmieniony przez - A_I w dniu 2014-01-26 16:09:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388465
to po to tyle walkowania zeby i tak napisac ze jednak kazdy zna swoje cialo i wie co dla niego dobre

ty masz takiego znajomego a ja moge miec innego, dokladnie jak piszesz, tok rozumowania 3letniego dziecka i dalej do ciebie nie dociera... a to na jakiej silowni ja cwicze raczej nie jest wazne.
stara szkola? gironda arni - jak sam napisale, jest stara. nie mowie zeby sie opierniczac na treningu itd, ale po co KULTURYSTA ma robic squaty po 200kg, jak ze 140 bedzie mial takie same albo i nawet lepsze osiagi w rozwoju sylwetki, no i bedzie to bezpieczniejsze?

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-01-26 16:14:48

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2456
Wieksza siła = możliwość użycia większego ciężaru na wysokich zakresach powtórzeń

jak myślisz kto będzie miał większy potencjał do rozrostu ten co robi 120 kg na 15 rep czy trzaska 180 na 15 rep

Zmieniony przez - A_I w dniu 2014-01-26 16:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388465
ten ktory bedzie mial grubszy portfel jesli chodzi o kulturyste, no i bedzie mial lepszy gen

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

Następny temat

Mono z Vitalmaxa

WHEY premium