SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363240

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 105


fota przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 105


fota po,tylko gorsza jakosc bo nie mialem apartu juz...za***isty trening polecam,jak bym wiedzial oco chodzi z sogami,przyznalbym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
ThePharaoh:

Po pierwsze: nie siej paniki ;)

Po drugie: pomylileś się w obliczeniach. Mamy 6 ćwiczeń, ale zakładamy (dla uproszczenia obliczeń), jako że 3 z nich wykonujemy "podwójnie" z powodu udziału obu nóg, że jest ich 9. To mnożymy razy liczbe serii (3), co daje 27, a potem 27 razy 24 (liczba powtórzeń w serii pod koniec). Wynik: 648 wykonań ćwiczeń. Jakby na to nie patrzyć nie jest to 800+

Po trzecie: może to wygląda strasznie, ale .. zapewniam Cię że wygląda gorzej niż jest w rzeczywistości, ten program treningowy jest dla ludzi. Po 4 tygodniach ma się taką forme, że spokojnie można kontynuować bez problemów trening. Problemem może być jedynie dotrwanie do tego etapu. Od pewnego momentu im dalej/później, tym łatwiej.

Problemem być może natomiast zmieszczenie się w limicie czasu oraz monotonia.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2351


Zaczalem i jak na poczatek cwiczenie zrobilo bardzo pozytywne wrazenie... Zastanawiam sie tylko czy bede w stanie zrobic 3 serie po kilkanascie powtorzen w zalecanym tempie... ale pozyjemy - zobaczymy... pozdrawiam all...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Marras: Uwazam ze specjalnie przesadnie nie należy sie limitem czasu przejmować. Zmieścić sie w nim mogą Arnoldy o żelaznej kondyncji, osoby już mocno zaawansowane w różnych treningach. Średniozaawansowany ludź moim zdaniem nie ma na to szans.

Limit obecnie sporo przekraczam, tj. o parenaście minut (normalnie przekraczałem tylko nieznacznie, o pare), gdyż ćwicze pomimo choroby i nie ma mocnych bym mógł w swoim normalnym tempie ćwiczyć. Wole ćwiczyć "za wolno" niż przerwać trening i zaczynać od początku.

Mowy nie ma żebym po 25-30 dniach miał od zera zaczynać. NO WAY.

Natomiast jestem w stanie uwierzyć że w 2 lub 3 przebiegu A6w (planuje za jakies 2-3 tygodnie po skończeniu tego zacząć od nowa) będe w stanie w limicie się zmieścić.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 643 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6889
tak czy siak trzeba sie za to zabrac :D

CZŁOWIEK , KTÓRY PRZENOSI GÓRY , MUSI ZACZĄĆ OD KAMYKÓW

_..::You can do anything you set your mind to, man::.._

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Dayday, wstaw swoje fotki tutaj www.sfd.pl/temat186677 to temat z efektami

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
chcialem zapytac.....czy zeby otrzymac porzadane efekty trzeba sie jakos specjalnie odzywiac czy mozna jesc normalnie?????i po jakim czasie beda widoczne jakies efekty?????

PUSSY KILLER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Ja zrobilem ten cykl prawie dwa razy (pierwszy przerwalem na 36 dniu), jadlem co chcialem, a efekty sa pare stron wczesniej. Moim zdaniem warto sprobowac.

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. jestem po 3 dniu a6w i jedno mnie zastanawia.podczas cwiczen pala mnie miesnie ale po treningu nie mam zadnych zakwasow. zastanawia mnie to bo wcale nie mam tak wyrobionych miesni zeby byly gotowe na taki wysilek wiec powiinno mnie cos bolec po treningu albo jakis zakwasik maly.powiedzcie moze zle cwicze?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium