SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397703

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 520
Faktycznie, i mnie pomroczność jakaś dopadła :) Chyba z wrażenia ;) Jeszcze nie zdążyłam jej zrobić i wypić na szczęście.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 738
łee to późno "obiadek" będziesz mieć :/ ja bym chyba z głodu padła... tym bardziej po tych moich brzuszkach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 520
Późno ale w pełni świadomie :) Brak śniadania nigdy nie wpływał źle na moje samopoczucie jak i uczucie głodu - zawsze czekałam ze śniadaniem do 10, 11 bo nie chciało mi się jeść więc wg tego rozplanowałam sobie jadłospis.
Brzuszki też mnie czekają ;) i nie tylko one.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 738
normalnie żal mi że nie zaczęłaś wczoraj :D

bleee ty ten sam jadłospis masz co ja ;>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3145
Karnitynę najlepiej łykać ok. pół godziny przed wysiłkiem fizycznym.Ale jeśli na DK nie ćwiczysz nic, to pół godziny przed posiłkiem.
I jakiś zestaw witamin koniecznie łykajcie!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Karnityna w odchudzaniu nie pomoże, organizm ją sam produkuje chyba że ktoś ma wrodzoną chorobę jej niedoboru (>2%ludzi). Witaminki również zbędne...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3145
Jak to zbędne???Nie twierdze że ta dieta jest mądra (czytałam Skalar twoje artykuły,są świetne i wiele się nuczyłam-tak się odżywiam poza DK) ale skoro już jest niedobór witamin w tej diecie to chyba mądrze je aplikować choćby w formie kapsułek..??
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli brać się za wit/min to za te których niedobór jest, nie natomiast wszystkich na raz. Zdecydowana większość hiperwitaminoz spowodowana jest suplementacją, pomijając to że po +2latach według badań efekty są odwrotne (jedno co pamiętam:kancerogenność). Moim zdaniem ta dieta to porażka, ale dla zakompleksionych kobiet/dziewczyn dieta z ilością 700kcal jest 'wybawieniem' co jest naprawdę przykre.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 738
a ja tam żadnych witamin nie biorę :/ dobra przekłamanie... żelazo z rana ale to wszak nie witamina ;p
i zalecone przez lekarza :/

julita jak z tym filmem da coś radę załatwić ;>

Zmieniony przez - Reve w dniu 2008-06-24 15:17:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 520
L-Karnityne jest mi potrzebna dlatego, że czerwone mięso muszę zastąpić czymś innym. Nie chodzi mi o jej cudotwórcze działanie bo wiem, że takowego nie ma aczkolwiek jest potrzebna, inaczej nie było by mowy o czerwonym mięsie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

electro
Polecane artykuły