Szacuny
125
Napisanych postów
6135
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
30354
czasaem zjem jabłko, albo marchewkę a dzisiaj lody i marchewka.
Czy odzywiając się w ten sposób też mozna schudnąć Tak, tylko spadek nie będzie już tak szybki, bo nie ma ketozy z powodu wzrostu ilości węgli
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."
Szacuny
125
Napisanych postów
6135
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
30354
.Pochłaniałam takie ilości cukierków i nie mogłam sie powstrzymać, najgorsze jest to że juz mi było niedobrze a dalej pchałam do buzi krówki,chałwę i jakoś czułam że muszę, inaczej nie mogę. Jeśli to problem uzależnieniowy, to pomaga kudzu
http://www.kudzu.pl pomaga na wszelkie uzależnienia; no i Chrom Plus Naturell'a
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."
Szacuny
125
Napisanych postów
6135
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
30354
Mam pytanie bardzo wazne czy na DK mozna palic papierosy????
Kolega pali i musimy to szybko wiedziec Nie ma wpływu na dietę, ale warto akurat wtedy rzucić, jeśli nie odczuwa się głodu - wiadomo jak się żre po odstawieniu fajek
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
72
Witam wszystkich Kiedyś już na tej diecie byłam i mam bardzo dobre wspomnienia ( pomijając szpinak )a od jutra planuję rozpocząć ją ponownie. I tutaj mam pytanie: czym mogłabym zastąpić szpinak?