Dziś był plan B:
HT:
10x70kg, 3x (10x100kg+15x70kg+5x70kg)
10x70, 3x (10x100+15x70+5x70)
10x70, 3x (10x100+15x70+5x70)
Nie lubię... to ćwiczenie wysysa ze mnie siły życiowe...
Monsterwalk do boku:
4x20p20l
4x20p20l
4x20p20l
Inverted row trx:
Z nogami na stepie dziś.
10/8+2/8+1+1/6+2
4x10xcc
4x10cc
+
Ściąganie linek wyciągu Górnego w bramie klęcząc:
4x12x55 kg
4x12x55 kg
4x12x55 kg
Po tej superserii zawsze mam tak spompowane
przedramiona, że chyba nie będę dokładać już sztabek, tylko skupie się na invert rowach.
Dipsy:
1x10x+10 kg/10xcc+15 kg/8+2xcc+15 kg kg/8+2 x cc+15 kg
To 15 w zasadzie nie jest takie ciężkie już. Jak zacznę robić 5x5, to nie wiem na ilu się skończy...
4x10cc+10 kg
4x10cc+10 kg
4x10cc+10 kg
OHP:
10/10/10/20
20/20/20/15
20/20/20/20+15kg
25/20/20/15 kg
+
Facepull:
4x15x30kg zeszłam z ciężaru, żeby lepiej poczuć tył barku. Tu chyba lepiej jednak iść w powtórzenia.
4x15x35 kg+5x35kg
3x15x35 kg+1x30x30 kg
+
Allachy:
4x15x75 kg
Abwhell:
4x20
4x20
Zapomniałam dziś zabrać telefonu

i nic znów nie nagrywałam, ale co gorsza nie miałam muzyki
Trening robiłam wiec szybko i bez namaszczenia dziś
Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-23 14:36:04