SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432727

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
To taka opisowa nazwa ćwiczenia. Są to wznosy ramion w opadzie tak w sumie. Ale przypominają rozpiętki tylko właśnie odwrócone.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
No na tyly barkow to tez wioslo dziala tylko trzeba zaangazowac i czucie miec. Gazetka jest zabojcza hehe.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś był plan B:

HT:
10x70kg, 3x (10x100kg+15x70kg+5x70kg)
10x70, 3x (10x100+15x70+5x70)
10x70, 3x (10x100+15x70+5x70)

Nie lubię... to ćwiczenie wysysa ze mnie siły życiowe...

Monsterwalk do boku:
4x20p20l
4x20p20l
4x20p20l


Inverted row trx:
Z nogami na stepie dziś.
10/8+2/8+1+1/6+2
4x10xcc
4x10cc

+
Ściąganie linek wyciągu Górnego w bramie klęcząc:
4x12x55 kg
4x12x55 kg
4x12x55 kg

Po tej superserii zawsze mam tak spompowane przedramiona, że chyba nie będę dokładać już sztabek, tylko skupie się na invert rowach.

Dipsy:
1x10x+10 kg/10xcc+15 kg/8+2xcc+15 kg kg/8+2 x cc+15 kg
To 15 w zasadzie nie jest takie ciężkie już. Jak zacznę robić 5x5, to nie wiem na ilu się skończy...
4x10cc+10 kg
4x10cc+10 kg
4x10cc+10 kg


OHP:
10/10/10/20
20/20/20/15
20/20/20/20+15kg
25/20/20/15 kg

+
Facepull:
4x15x30kg zeszłam z ciężaru, żeby lepiej poczuć tył barku. Tu chyba lepiej jednak iść w powtórzenia.
4x15x35 kg+5x35kg
3x15x35 kg+1x30x30 kg

+
Allachy:
4x15x75 kg
Abwhell:
4x20
4x20


Zapomniałam dziś zabrać telefonu i nic znów nie nagrywałam, ale co gorsza nie miałam muzyki
Trening robiłam wiec szybko i bez namaszczenia dziś



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-23 14:36:04
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Leeee nie ma serialu dzisiaj :( Mysle, ze fejspule warto dac lzej a wolniej bo kaptury wszedzie pchaja sie pierwsze.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 23/05/2018 20:07:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tetiszeri
Leeee nie ma serialu dzisiaj :( Mysle, ze fejspule warto dac lzej a wolniej bo kaptury wszedzie pchaja sie pierwsze.


Tak właśnie zrobiłam dziś i lepiej czułam tył barku, nagram może następnym razem, czy dobrze to robię. Ogólnie w facepull, unoszeniu ramion do boku, odwrotne rozpiętki traktuję jako cwiczenia sylwetkowe, wiec nie mam tu parcia na ciężary. Wyżywać się będę raczej w OHP/ Push press
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dubel


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-23 20:20:06
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Tsubame33
Tetiszeri
Leeee nie ma serialu dzisiaj :( Mysle, ze fejspule warto dac lzej a wolniej bo kaptury wszedzie pchaja sie pierwsze.


Tak właśnie zrobiłam dziś i lepiej czułam tył barku, nagram może następnym razem, czy dobrze to robię. Ogólnie w facepull, unoszeniu ramion do boku, odwrotne rozpiętki traktuję jako cwiczenia sylwetkowe, wiec nie mam tu parcia na ciężary. Wyżywać się będę raczej w OHP/ Push press



Zawsze też można facepulla dać leżąc pod wyciągiem - wtedy trudniej o oszustwo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal

Zawsze też można facepulla dać leżąc pod wyciągiem - wtedy trudniej o oszustwo.

Myślałam o tym, bo widziałam u Lexi. Wypróbuję tą wersję.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
U miss też znajdziesz filmiki z tego ćwiczenia. bardzo fajna opcja jak dla mnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
U miss też znajdziesz filmiki z tego ćwiczenia. bardzo fajna opcja jak dla mnie.

Ok, znalazłam film u Miss (str. 263). Będę próbować w takim razie, dziękuję Nightingal.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

electro
Polecane artykuły