Patrząc co wyczyniasz na nagraniu to może nagrasz 100 pompek w 200s ? 

Ilość wyświetleń tematu: 525561
,zgrabnie to wszystko wychodzi
..
Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html
Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html
. Lubie pompki i różne ich odmiany ale pompki na czas to nie dla mnie. Podziwiam ludzi takich jak Wycwiel
którzy są w stanie zrobić dużo prawidłowych pompek w określonym czasie, ale ja sie do tego nie nadaję. Owszem mogę zrobić 200 - 300 a nawet więcej różnych pompek podczas treningu ale na spokojnie i powoli, to co na filmiku to sa szybkie pompki 
jsdolan5Dziękuje Panowie. Lubie pompki i różne ich odmiany ale pompki na czas to nie dla mnie. Podziwiam ludzi takich jak Wycwiel
którzy są w stanie zrobić dużo prawidłowych pompek w określonym czasie, ale ja sie do tego nie nadaję. Owszem mogę zrobić 200 - 300 a nawet więcej różnych pompek podczas treningu ale na spokojnie i powoli, to co na filmiku to sa szybkie pompki
![]()

. Ty ułomkiem tez nie jesteś, co zresztą widać po Twoich treningach
. Myślę że to taka dobra zaraza
. Mi ćwiczenia i treningi sprawiają przyjemność i radość i dobrze się czuję w gronie podobnie zakręconych osób
. Cieszę się jeżeli udaje mi się pokazać jak fajne są niektóre ćwiczenia 
. Jutro dzień laby
. Znaczy rano do pracy na 12 godzin ale wieczór dla żony
. Następny trening w poniedziałek
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły