Wygląda na to, że wielu Strongmanów w tej chwili bardziej koncentruje się teraz na rywalizacji w ringu, niż w zawodach dla siłaczy. Ostatnio kolejny z nich - Sigfus Fossdal wyzwał do walki Andreasa Stahlberga.

 

Fossdal to zawodnik strongman, który związany jest ze sportem od wielu lat. Ten 37-latek radzi sobie dość dobrze podczas zawodów strongman. Dzieli nawet rekord w podnoszeniu kamienia z Hafthorem Bjornssonem. Nie jest to jednak jedyna rzecz, którą Fossdal ma wspólnego z Thorem. Podobnie jak on, zdecydował, że chciałby spróbować szczęścia w ringu z innym sportowcem. Na Instagramie powiedział, że chciałby zmierzyć się z Andreasem Stahlbergiem.

„Do tej pory wszyscy słyszeliśmy o walce bokserskiej Thora i Eddiego, a teraz nawet Robert Oberst i Nick Best zrobią to samo. Niektórzy uważają, że to głupi sposób, aby siłacz rozwiązał swoje problemy, ale nie wiem... Trochę mi się podoba. Ja sam miałem przez wiele lat różne spiny z ludźmi i chcę skorzystać z okazji, by wyzwać do pojedynku Andreasa Stahlberga.”

Fossdal wyjaśnia dalej, że powodem, dla którego chce walczyć ze Stahlbergiem jest to, że Andreas mówił o nim źle w przeszłości. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i Andreas, który zabrał również głos na Instagramie, przeprosił Sigfusa za to co kiedyś mówił. Powiedział, że jest gotów walczyć na kilku warunkach.

„Rozumiem, że chcesz walczyć (moje słowa o tobie), więc zaczynajmy. Chodzi o to, że jeśli chcesz, żebym przyszedł do ciebie, musisz zapłacić za lot. Ponieważ nie zapłacę za to, że pokonałem fatso. Walka ze mną sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze bardziej niesportowo, jeśli wiesz, co mam na myśli. Więc zadbaj o szczegóły i daj mi znać kiedy i gdzie, a ja będę gotowy. Powodzenia, będziesz go potrzebować.”

Zabrzmiało groźnie. Czy ewentualna walka Sigfusa Fossdala z Andreasem Stahlbergiem będzie dla Was interesująca?

 

Komentarze (5)
nightingal

Zaczyna to być śmieszne. Czekam kiedy szachiści zaczną się wyzywać na walki mma %-).

1
anubis84

Normalna sprawa, kasa, jak na ring wychodza jakieś freaki to zarobek jest większy.

0
domosos

gdzieś tam do regionalnej gali w jego państwie moze go zaproszą.

0
skorupski

Nie znam tych panów, a co do walki jak będzie na jakiejś większej gali to mogę obejrzeć jak transmisja za free bedzie.

0
ziomus123

Czy oni wstydu nie mają? Na lot ich nie stać?

0